Erotická poviedka: Nevedela som, že ide o nezáväzný sex...

Erotická poviedka: Nevedela som, že ide o nezáväzný sex...
Očaril ma kolega. Nechýbal mu šarm, príťažlivosť a aj v tých očiach mal čosi neskutočne lákavé. Pozval ma na obed, priniesol dezert, celý deň sa zaujímal a napokon mi aj ponúkol odvoz domov. Uverila som, že má o mňa úprimný záujem. Nemala som dôvod si to nemyslieť, keďže tomu nasvedčoval každý jeho pohľad, dotyk i samotné správanie. Verila som, že sa začína čosi nádherné...

Prvú pusu sme si dali na tmavom schodisku, po ktorom som predtým nikdy nešla. Bolo to čosi neopísateľné, po dlhom čas som znova mala pocit, že sa nachádzam v rajskej záhrade. Jeho vôňa opantala všetky moje zmysly, nekontrolovane som vlhla v rozkroku a chcela ho stále viac. Moje vnútro však už vtedy začalo hlásiť nebezpečnú zónu, z ktorej sa treba, čo najskôr vypariť. Myslíte, že som počúvala? Ani náhodou. Veď, všetko bolo také dokonalé. Aj naše stretnutia v budove pôsobili neplánovane, akoby nás osud chcel dať silou-mocou dokopy. Nečakane sme sa stretli pri vchode, pri výťahoch a tak ďalej. Úplne ako v tom najdojímavejšom romantickom filme.

Bol piatok, víkend na dosah a ja som si už predstavovala rôznorodé scenáre, ako by sme ho mohli stráviť spolu s mojím novým „pánom ideálnym". Bohužiaľ, mal už naplánovaný iný program a ja som, samozrejme, nechcela, aby ho kvôli mne menil. Išlo o viac-menej pracovnú záležitosť, ktorú nemohol zrušiť. Tak som si poslušne počkala na jeho návrat do nedele. Pochopiteľne, že mi písal, informoval ma o tom, čo robí. V piatok poobede mi sľúbil, že večer sa ozve, no nič takého sa nestalo. Správa prišla až v sobotu ráno. Neprikladala som tomu dôležitosť - asi zaspal. Konečne prišla nedeľa a ja už som sa nevedela dočkať, čo navrhne. Možno nejaká prechádzka, kino, romantická večera...

„Som nejaký ubolený. Príď ku mne, ráno si spravíme raňajky a pôjdeme spolu do roboty," napísal mi. Kontrolka už blikala na plné obrátky, ale ja som stále žila vo svojej idealistickej predstave. Najprv som jeho ponuku odmietla s tým, že netreba nič uponáhľať. Hneď potom sa ma však zmocnila silná túžba sa oňho postarať, keď je taký ubolený. Možno by bol rád, kebyže som pri ňom, každý chlap potrebuje opateru. Napokon som predsa len podľahla, zbalila potrebné veci a nasadla na prvý vlak. Pán dokonalý nebol schopný ani nasadnúť do auta a prísť pre mňa na stanicu, so všetkými vecami som sa za ním trepala až do Petržalky. Moje vnímanie reality však bolo stále na nule. Písal mi predsa, že to nie je len tak, že mu chýbam a že je to čosi viac. Uverila som.

Čakal ma na zastávke pri bytovke (aspoň, že tak). Usmieval sa od ucha k uchu, pričom som nemala pocit, že by ho trápili nejaké ukrutné bolesti. Vošli sme do malého bytu, kde prišiel rad na vášnivé bozky a odvážnejšie dotyky. Ružové okuliare boli čím ďalej, tým ružovejšie. Neuvedomovala som si nič okrem toho, aký je úžasný. Uvaril mi chutné cestoviny so zeleninou (aj keď neboli dosť slané, mala som pocit, že nič lepšie som v živote nejedla). A večer to prišlo - vyzliekol ma donaha a ústami mi zamieril priamo do rozkroku. Jazykom mi dráždil mušličku, prstami zadoček, dokázal nájsť presne tie najcitlivejšie miesta. Ja som stonala od rozkoše a zvíjala sa pod jeho dotykmi.

Hneď potom ako ma priviedol k prvému orgazmu, bozkami som ho otočila na chrbát a rukou som chytila jeho tvrdý penis. Vzala som ho do úst celého až na doraz. Striedala som pomalé tempo s rýchlym a druhou rukou ho jemne dráždila na guličkách. Cítila som, že sa dostáva na vrchol. Zastavil ma, pritiahol k sebe a znova sa dostal do pozície nado mnou. V tomto štádiu som už nemohla odmietnuť, dostal ma presne tam, kam chcel a ani sa nemusel príliš namáhať. Nasadil si kondóm a pomaly do mňa vošiel. Jeho penis nebol príliš dlhý, takže na konečný a najcitlivejší bod mojej vagíny nedosiahol. V tej chvíli mi však nezáležalo na žiadnom výkone, stačil mi ten pocit splynutia. Keď však odišiel do sprchy sa umyť a ja som zostala v izbe sama, po tvári sa mi začali kotúľať slzy. Moje podvedomie mi signalizovalo, že sa to nemalo stať.

Druhé kolo prišlo asi tak za pol hodinu, keď som sa vrátila z kúpeľne. Od chrbta ma pevne pritiahol k sebe a ja som cítila, aký je nadržaný. Rukou ma podráždil v rozkroku, aby zistil, či som pripravená. Stiahol mi prudko nohavice, poriadne pleskol po zadku a tvrdo ho do mňa vsunul. Pôvodná jemnosť sa kamsi vytratila, no ja som sa celý čas sústredila iba na to, aby som sa pred ním nestrápnila, alebo niečo nepokazila.
„Už si niekedy skúšala análny sex?" spýtal sa šeptom.
„Nie," bola som stručná a jasná. „Dobre, ja sa len pýtam," usmial sa. Ale už to nebol ten úsmev, ktorý mi venoval na začiatku. Niečo sa zmenilo. Zrazu ma už ani nechcel držať za ruku, znova ho začalo všetko bolieť. Otočil sa nabok a zaspal.

Na druhý deň ráno bol ako vymenený. Svojím správaním mi dával jasne najavo, aby som si nenamýšľala. Prišli sme do práce, kúpili si raňajky v bufete a vo výťahu sa rozlúčili letmým bozkom. Vraj mi v priebehu dňa napíše. Aj napísal: „Môžeš prísť pred budovu o 15:40?"Netešila som sa, moja intuícia presne vedela, o čo pôjde a nemýlila sa. Povedal mi, že mu je so mnou dobre, ale čosi tomu chýba. Vraj nie je pripravený na vzťah. Podotýkam, že ešte pred dvoma dňami som bola úžasnou osobou, ktorú nečakal, že niekedy stretne. Lenže, vtedy to tak ešte necítil.

Vaša čitateľka Lucy

Chcete sa ajvy podeliť o svoj nezabudnuteľný erotický zážitok? Myslíte si, že vietezaujímavo písať? Pošlite nám svoju erotickú poviedku, a možno práve vašu uverejníme. Viac o tom, ako posielať erotické poviedky, sa dozvieteTU.

Zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac