Ešte stále z nej odpadávame: Módna vychytávka, ktorá ovládne aj ďalšiu sezónu

Ešte stále z nej odpadávame: Módna vychytávka, ktorá ovládne aj ďalšiu sezónu
Niektoré kúsky či módne vzory budú v móde stále a opakovane. Verejnosť si ich natoľko obľúbila, že je proste nemysliteľné, aby sa prestali predávať. Jedným z takých vzorov je aj kocka, ktorú dnes nájdete v rôznych podobách a motívoch. Originálnosť kociek predviedla aj krásna Sienna Miller na prehliadke Louis Vuitton v Paríži. Jej kabát by sme chceli všetky! V našej galérii pod článkom nájdete viacero príkladov, ako sa dá nosiť kockovaný vzor.

TOP 22 oscarových outfitov: Lady Gaga znova nemala konkurenciu

Vyberiete si? Nevadí, že má gombíky, pokojne ho môžete ozdobiť ešte aj opaskom. Okrem toho by sme na jej štýle vyzdvihli tiež žltú farbu, ktoré je aktuálne jedným z najväčších hitov sezóny v kombinácii s čiernou a bielou farbou vyzerá super. No, hlavne tie kocky! Vzor, ktorý je elegantný, moderný a svoje si v ňom môžu nájsť dokonca aj muži.

Premena Silvie Kucherenko: Neuveriteľné, jej pery sa stále zväčšujú a zmenšujú

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero kockovaných vzorov, z ktorých si môžete vybrať ten svoj!

Autor: Lucia
Zdroj foto: Profimedia


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Ešte stále z nej odpadávame: Módna vychytávka, ktorá ovládne aj ďalšiu sezónu Ešte stále z nej odpadávame: Módna vychytávka, ktorá ovládne aj ďalšiu sezónu Ešte stále z nej odpadávame: Módna vychytávka, ktorá ovládne aj ďalšiu sezónu +23Ešte stále z nej odpadávame: Módna vychytávka, ktorá ovládne aj ďalšiu sezónu
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac