Móda a krása

Obezita ich prestala baviť: TOTO je 12 celebrít, ktoré už s obrovskou nadváhou neuvidíte (FOTO)

Adele ZDROJ: Gettyimages

Internet je plný fotografií celebrít v perfektnej plážovej forme. Krásne vypracované telá, ani stopy po celulitíde, prebytočnom tuku, ovisnutej koži. A my potom v slzách doma pozeráme do zrkadla, prečo je ten svet taký nespravodlivý. Predtým, ako upadnete do depresií, zadržte. Nie všetky hviezdy boli vždy dokonalé. Niektorí herci a speváci mali dokonca v minulosti na kilometre ďaleko od perfektnosti.

Na najnovšej fotografii je Adele na nepoznanie.
Na najnovšej fotografii je Adele na nepoznanie.
Zdroj: Instagram/Adele

Adele
Tú si zrejme mnohí pamätáte ako obéznu mladú dámu s dych vyrážajúcim hlasom. Je celkom evidentné, že 30-ročná anglická speváčka zhodila od roku 2008 viac ako dosť. Nikdy však nepriznala, koľko presne. A ani, ako presne. Jediné, čo vieme je, že zo svojho jedálnička úplne vyradila cukor.

Zbavila sa sacharidov a úspešne sa zbavila aj kilogramov. Túto radikálnu zmenu však údajne nepodstúpila, aby splnila všeobecné štandardy krásy, ale výlučne pre vlastnú spokojnosť a zdravie. Fanúšikovia sa z toho radujú spolu s ňou, no zároveň sa tak trošku obávajú, či táto zmena nebude mať negatívny dopad na jej hlasový fond.

V našej galérii nájdete ďalšie váhové premeny celebrít. Vedeli ste o nich?