Fitness Rak či váhy: TOTO sú znamenia, ktoré sú zárukou dobrej nálady! Ste medzi nimi?

ZDROJ:

Vždy je dobré vedieť, v akom znamení sú narodení vaši priatelia a známi. Pretože ak budete hľadať životabudič, parťáka na cesty, čo vždy rozveselí skupinu a strojcu dobrej nálady, viete trafiť klinec po hlavičke. Sú znamenia, ktoré jednoducho v otázke dobrej nálady nikdy nesklamú.

Ryby
Lepšieho nesebeckého, usmievavého, empatického parťáka ako ryby tak ľahko nenájdete. Toto znamenie nikdy nebude do partie vmiešavať šarvátky. Práve naopak, ryby sú zárukou toho, že aj naznačujúce konflikty dokáže šarmantne zahladiť. Jedinci s týmto znamením predstavujú tmel partie aj v krízových situáciách. Vedia veľmi dobre ustáť negatívne emócie a premeniť ich na žartovné. A hneď je lepšia nálada.

 
Dôležitá je životospráva – váš kozmetický kufrík môže praskať vo švíkoch, bez správnej životosprávy však vaša pleť nikdy nebude zdravá. Konzumujte ovocie a zeleninu, zabudnite na prehnanú starostlivosť o pleť a užite si nádhernú pokožku ako z časopisu!
Dôležitá je životospráva – váš kozmetický kufrík môže praskať vo švíkoch, bez správnej životosprávy však vaša pleť nikdy nebude zdravá. Konzumujte ovocie a zeleninu, zabudnite na prehnanú starostlivosť o pleť a užite si nádhernú pokožku ako z časopisu!Rak či Baran: TOTO sú tie najcitlivejšie znemania zverokruhu. Musíte ísť na ne opatrne!


Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock

#WANDASK