Hollywood sa len tak hemží krásnymi mužmi i ženami. Tušíte však, čo sa skrýva za ich nádherným vzhľadom? Aj prenádherná a na pohľad úplne dokonalá Megan Fox prezrádza, že svoje telo nemá iba tak zadarmo. Je za tým množstvo intenzívnych tréningov a neustálej driny na svojej postave. A stojí za tým aj muž menom Harley Pasternak, jej osobný tréner. Tu je zopár tipov od nich, ako na sebe maká Megan a môžete aj vy.

Meghan Fox o panenstvo prišla s mužom, ktorého v tom čase milovala, koľko rokov však vtedy mala sa rozhodla neprezradiť.
Zdroj: Gettyimages

5 faktorový tréning

U Megan používa Harley tzv.5 faktorový tréning, čo v preklade znamená 5 jednoduchých okruhov (súborov cvičení) denne, z ktorých každý trvá 5 minút. Jeden okruh obsahuje cviky v 20tich opakovaniach na hornú, dolnú časť tela, brucho. Tieto 3 cviky točíme neustále dokola po dobu 5tich minút. Celkovo to tak prevedieme 5 krát, čo predstavuje pomerne vysokú intenzitu.

5 faktorový jedálniček

Pre Megan bol vždy typický zdravý, vyvážený a ľahký spôsob stravovania. A nepoľavila v tom nikdy, ani, keď jej postava už bola poznačená tehotenstvami. Vlastne, ona vôbec poznačená nie je a to práve vďaka zásade 5tich jedál denne obsahujúcich nízkotučné proteíny, zdravé sacharidy, zdravé tuky a tiež smoothies. Disciplína sa vždy vypláca.

Tehotenský tréning

Aj počas svojich troch tehotenstiev Megan neprerušila pravidelnosť tréningov. Cvičila neustále a jej tréningový plán bol iba mierne upravený podľa jej limitov a tehotenských obmedzení. Správne, Megan, tehotenstvo predsa nie je choroba! A herečka môže iba potvrdiť, že pôrody boli vďaka jej športovej aktivite oveľa ľahšie zvládnuteľné.