FOTO: Čo majú na tele napísané hviezdy?

FOTO: Čo majú na tele napísané hviezdy?
Je stále menej a menej ľudí, ktorí sa pri slove tetovanie zamračia. Dnes už ide o ozdobu, doplnok, kúsok osobitého štýlu, ktorý si nesieme na vlastnej koži, a to do konca života. Natrvalo môžeme mať na tele obrázok, portrét, znak, číslo alebo aj nápis.

Práve písané tetovania sú jednými z najpopulárnejších. Zväčša vyjadrujú niečo viac, postoj k životu alebo motto, ktoré človeka sprevádza po celý jeho život. Vpísať do pokožky si však môžete nechať, čo len chcete a my sa bližšie pozreli na „popísané" celebrity.

Napríklad taká Katy Perry si nechala zvečniť nápis v sanskrite a môžeme ho preložiť ako „choď s davom". Škoda len, že rovnaké tetovanie má na svojom tele aj jej bývalý manžel Russell Brand, čím Katina ozdoba získava nepríjemne sentimentálny rozmer.

Svoje city ukryla v tetovaní aj Victoria Beckham, ktorá si na vnútornú stranu zápästia nechala napísať tri hebrejské slová. V preklade ide o „spolu, navždy, večne" a vznik tohto tetovania už bude navždy spojený s desiatym výročím jej vzťahu s Davidom Beckhamom.

Láskou sa nechala opečiatkovať aj Miley Cyrus, ktorej však celkom stačilo slovko Love. Jednoslovné tetovania môžeme vidieť na telách ďalších celebrít - Natalia Imbrughlia si dodala čínskymi písmenami „odvahu", Hilary Duff má na prste jednej ruky nápis „Shine", speváčka Beth Ditto zase „Mama".

Zaujímavý nápis zvolila Lea Michele, ktorej sa na nohe vyníma „Our City, Our Love", teda naše mesto, naša láska. Sympatická Jessica Szohr sa vybrala skôr motivačnou cestou a na chrbte nosí nápis „Know your limits", teda poznaj svoje hranice. Jaime King nehľadala nikde inde a na predlohu tetovania jej stačilo vlastné meno. Veľkými písmenami si nechala do kože vpísať svoje priezvisko.

Ak chcete vidieť viac celebrít s písaným tetovaním, je tu naša galéria pod článkom. Ktoré tetovanie sa vám páči najviac?

Autor: Agi


Super TEST! Vyberte si nočné pochúťky a zistite, kto je vaša spriaznená duša
Otestuj sa

Galéria

FOTO: Čo majú na tele napísané hviezdy?FOTO: Čo majú na tele napísané hviezdy?FOTO: Čo majú na tele napísané hviezdy?+42FOTO: Čo majú na tele napísané hviezdy?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac