FÚHA! Jamie Dornan je plný prekvapení! TIETO sexi fotky odhalili viac ako mali!

FÚHA! Jamie Dornan je plný prekvapení! TIETO sexi fotky odhalili viac ako mali!
Herec Jamie Dornan je jedným z najkrajších mužov Hollywoodu. Jeho vzhľad je podľa mnohých rovnako úžasný ako jeho herecké schopnosti, vďaka čomu ho ženy úplne milujú. Je to vysoký, tmavý a pekný typ muža, pre ktorý by sa nejedna i pobila. Dámy, v našej galérii pod článkom nájdete všetky jeho najsexi fotky, z ktorých vám zostane zaručene poriadne horúco... Uff!

Kim Kardashian prežíva hotové peklo: Jej dom je úplne zamorený tarantulami!

Niet divu, že je tak vyhľadávaným hercom, pretože na to, aby bol Áčkovou celebritou, je viac ako „iba" talentovaný. Jeho vzhľad tomu určite dopomohol, a to bez ohľadu na to, či tomu chceme veriť alebo nie. A my vám ho prinášame doslova z každého uhla! Tak šup-šup, užite si ho, všetky fotky nájdete v galérii pod týmto článkom. Sme si istí, že jeho manželke to vadiť nebude...

Uff! TOTO sú hot slovenskí a českí raperi, do ktorých sa určite zamilujete!


Autor: Alex
Zdroj foto: Gettyimages, Thetalko


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

FÚHA! Jamie Dornan je plný prekvapení! TIETO sexi fotky odhalili viac ako mali!FÚHA! Jamie Dornan je plný prekvapení! TIETO sexi fotky odhalili viac ako mali!FÚHA! Jamie Dornan je plný prekvapení! TIETO sexi fotky odhalili viac ako mali!+21FÚHA! Jamie Dornan je plný prekvapení! TIETO sexi fotky odhalili viac ako mali!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac