"Gaga dieťa pred svetom zatiaľ schováva," napísal zahraničný portál: Potom sa verejnosti dostala TÁTO fotka!

"Gaga dieťa pred svetom zatiaľ schováva," napísal zahraničný portál: Potom sa verejnosti dostala TÁTO fotka!
Nie je tomu tak dávno, čo si úspešná modelka Irina Shayk a lámač mnohých ženských sŕdc herec Bradley Cooper povedali zbohom. Údajne za krachom vzťahu stál vzťah, ktorý Cooper udržoval so speváčkou Lady Gagou. Dokonca sa magazín In Touch vyjadril, že skutočným dôvodom ich nevydareného vzťahu bol aj fakt, že čaká dieťa s Lady Gagou. Neskôr sa ale verejnosti dostala TÁTO fotografia! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínaný snímok...

Kate Middleton ho pred nami úplne schovala a skoro sme ho prehliadli! Trúfli by ste si aj vy?Magazín In Touch tvrdil, že Gaga dieťa zatiaľ pred svetom schováva. „Bradley s Irinou skončil, pretože Lady Gaga bola jej najhoršia nočná mora," napísal zdroj. Avšak server GossipCop, ktorý je známy vyvracaním mýtov o celebritách, všetky informácie o tehotenstve vyvrátil: "Medzi Gagou a Cooperom je síce silný vzťah, avšak o lásku sa v tomto prípade ale rozhodne nejedná nehovoriac o tehotenstve."

Evelyn nám ukázala svoje zvodné krivky! Mohla TOTO povedať o svojej postave?

O niečo neskôr sa objavili na Internete zábery Gagy, ako si užíva rande v reštaurácii Granville v Los Angeles so zvukovým inžinierom Danom Hortonom. Dvojica mala k sebe naozaj blízko, čo presvedčilo mnohých fanúšikov tejto speváckej hviezdy, že všetko je úplne inak, ako sa predpokladalo a obaja idú svojou vlastnou cestou.

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete záber Gagy s hudobným inžinierom, ako aj iné zaujímavé fotografie.
Čo poviete, pristane im to spolu?

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram
Galéria

"Gaga dieťa pred svetom zatiaľ schováva," napísal zahraničný portál: Potom sa verejnosti dostala TÁTO fotka! "Gaga dieťa pred svetom zatiaľ schováva," napísal zahraničný portál: Potom sa verejnosti dostala TÁTO fotka! "Gaga dieťa pred svetom zatiaľ schováva," napísal zahraničný portál: Potom sa verejnosti dostala TÁTO fotka! +17"Gaga dieťa pred svetom zatiaľ schováva," napísal zahraničný portál: Potom sa verejnosti dostala TÁTO fotka!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac