Ktorý pár z Teórie veľkého tresku má pamiatku na celý život? TOTO ste o hercoch určite nevedeli!

Ktorý pár z Teórie veľkého tresku má pamiatku na celý život? TOTO ste o hercoch určite nevedeli!

Sitkom Teória veľkého tresku je jedným z najúspešnejších všetkých čias. V polovici mája sa skončila jeho 12-ročná éra, počas ktorej zaznamenával tie najvyššie čísla sledovanosti. Niet teda divu, že jeho predstavitelia boli pod neustálym drobnohľadom verejnosti. Myslíte si, že o nich viete už úplne všetko? No schválne, či ste vedeli aj fakty, ktoré nájdete v našej galérii pod článkom...

Tento záber Gottovej šokoval mnohých! Toto si na seba obliekla... Je to vôbec Ivanka?

Simon Helberg je skutočným klaviristom
Je známy nielen z televízie, ale taktiež z filmového plátna. V roku 2016 si zahral vo filme Spoločenský prominent so skutočnou legendou Meryl Streep. Rolu dostal vďaka tomu, že je skutočným klaviristom.

Definitívny koniec! Kráľovská rodina oznámila smutnú správu: Odchádza... Čo sa stalo?

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie zaujímavé fakty o hercoch zo seriálu Teória veľkého tresku. Tušili ste o nich?

Autor: Lexy
Zdroj foto: Profimedia


Super TEST! Aký typ oblečenia sa k vám najviac hodí? Možno budete prekvapená!
Otestuj sa

Galéria

Ktorý pár z Teórie veľkého tresku má pamiatku na celý život? TOTO ste o hercoch určite nevedeli!Ktorý pár z Teórie veľkého tresku má pamiatku na celý život? TOTO ste o hercoch určite nevedeli!Ktorý pár z Teórie veľkého tresku má pamiatku na celý život? TOTO ste o hercoch určite nevedeli!+16Ktorý pár z Teórie veľkého tresku má pamiatku na celý život? TOTO ste o hercoch určite nevedeli!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac