Bývalá tenistka Dominika Cibulková poriadne rozvírila vodu svojím posledným konaním. Všetci iste viete, že sa nechala prednostne zaočkovať, aj keď nepatrí k lekárom ani k ohrozenej skupine obyvateľstva.

Dominika Cibulková stihla ešete pred lockdownom luxusnú párty so svojimi priateľmi.
Zdroj: Instagram - Dominika Cibulková

Ľudia ju po tomto konaní poriadne skritizovali a zrejme tým stratila aj posledného fanúšika či fanúšičku. Podľa nich je jej správanie známkou arogancie a mala by sa hanbiť. Navyše argumentovala tým, že sa „nechala voviesť do omylu“, čo jej neuveril zrejme nikto.

Vyjadrila sa však až po tom, ako ju doslova "rozniesol v zuboch" všetky sociálne siete. Toto je jej celé vyjadrenie: „Je mi veľmi ľúto, že som sa nechala voviesť do omylu, keď som sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by sme mohli prísť na rad pri očkovaní. Ak by som čo i len tušila, že sa dopúšťam vážneho pochybenia, a že len nevypĺňam voľné miesto v poradovníku, v žiadnom prípade by som možnosť zaočkovať sa nevyužila. Vzniknutá situácia ma veľmi mrzí, vo vzťahu k všetkým ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Zároveň by som ale touto cestou chcela vyzvať ľudí, aby sa očkovania neobávali. Budem rada, ak celá táto nešťastná udalosť bude mať pozitívny efekt v tom, že presvedčí čo najviac ľudí o potrebe očkovania. Veľmi rada akýmkoľvek ďalším spôsobom pomôžem v osvetovej kampani na podporu vakcinácie, ktorú považujem za bezpečnú a očkovanie proti Covidu za jediný správny a zodpovedný prístup.“

K jej konaniu sa vyjadrila nejedna známa tvár. Nečakali sme však, že sa k nim pridá aj populárna moderátorka politiky Zlatica Puškárová: „Moji milí za celé toto kritické obdobie dostávam od VÁS stovky správ a rôznych otázok...Aj z týchto Vašich osobných výpovedí cítim, že rastie NEISTOTA, BEZNÁDEJ a STRACH. Dnes som TU, aby som VÁS čo ste tu so mnou POVZBUDILA‼️Ako spoločenstvo sme doráňaní, unavení, vystrašení, mnohí zúfalí aj nahnevaní. Ale MUSÍME ísť ďalej, SPOLU‼️Toto sú chvíle kedy aj SILNÍ SLABNÚ. Buďme si NÁPOMOCNÍ, NEPREDBIEHAJME sa, NECHCIME víťaziť nad inými, pretože toto nie je SÚŤAŽ‼️NENADÁVAJME na všetkých a všetko, zlosť nikdy nebola dobrým radcom‼️Možno príde chvíľa kedy zoslabneme aj my a budeme volať o pomoc. NEŽIME iba v strachu, ale skôr v zodpovednosti. Sme ZRANITEĽNÍ, ale aj SILNÍ v rozhodnutiach, ktoré ovplyvnia NIELEN náš život. NEUPADAJME, pretože budeme potrebovať ešte veľa síl‼️Skúsme hľadať aj dôvody na ÚSMEV, pretože deti potrebujú silných rodičov. Mnohí sa ma pýtate kedy to prejde?! Žiaľ neviem, ale keď si v životoch nájdeme viac maličkostí, viac drobností, ktoré nám pritiahnu RADOSŤ zo života, dokážeme ĽAHŠIE prejsť touto cestou ❤️ #zlaticapuskarova #anchor“ Čo hovoríte na túto Zlaticinu výzvu?

Otvorte si aj našu galériu, kde nájdete fotografie Dominiky Cibulkovej aj Zlatice Puškárovej...
Anketa
Myslíte si, že bolo v poriadku, že sa dala Dominika Cibulková prednostne zaočkovať, aj keď nepatrí medzi zdravotníkov ani strategický personál?
  • 88%
  • 4%
  • 8%