Keď uvidíte nevestu, padnete na zadok. Wau, tá je ale krásna..

Moderátor a komik Bekim Aziri, ktorého hlas môžete počuť zo známeho slovenského rádia je verejne známy aj svojím pozitívným prístupom k životu, ktorým inšpiruje tisícky fanúšikov. Jeho cesta nebola vždy ľahká, o čom svedčí aj fakt, že po nešťastnej náhode ostal na vozíčku.  Ťažkú hlavu si z toho nerobí a každý deň je preňho oslavou života. Dôvod oslavovať však bol o niečo väčší, moderátor a komik sa totiž ženil!

Pri pohľade na nevestu, vstal z vozíka!

Za manželku si bral krásnu brunetku Lauru s oslnivým úsmevom, jamkou v líciach a iskrivým pohľadom. V bielych tylových šatách a rozpustenými vlasmi so závojom vyzerala ako dokonalá víla. Jej nastávajúci manžel Bekim pri pohľade na ňu dokonca vstal z vozíka! Počas celého obradu stál za pomoci malej podpory a v rovnakom postoji si nechal zvečniť aj ich svadobnú fotografiu.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ich svadobný záber!

Nechýbal svadobný tanec

Na svadobnej hostine nechýbal prvý spoločný tanec mladomanželov, kde to mladá dvojica rozbalila vo veľkom štýle. Bekim s manželkou laurou si pre svadobčanov pripravili malé prekvapenie a na rytmy známej skladby im zatancovali romantický tanec.