Známy slovenský spevák a porotca speváckej súťaže SuperStar Paľo Habera je rovnako, ako aj iné známe osobnosti nášho šoubiznisu, aktívny na sociálnych sieťach. V poslednej dobe sa rozbehol s fotografiami zo svojho súkromia, a tak prekvapil aj týmito!

Pavol Habera, Daniela Peštová
Zdroj: Instagram

Pavol Habera sa priznáva k tomu, že nie je bohvieaký kuchár ani pekár. Je to normálne, každý máme predsa vlohy na niečo iné. Ale napriek tomu to skúsil a vyšlo to!

„V živote som nič poriadne neuvaril,pretože to neovládam a tak som sa dlho tejto činnosti radšej vyhýbal. Pozor -ale v kuchyni občas pomáham a aj riady poctivo umývam. S pribúdajúcim vekom mi to ale nedalo a tak som sa odhodlal aspoň niečo napiecť. Skúsil som obyčajný jablkový koláč - dopadlo to celkom dobre. Nikdy som si nepomyslel, ze práve ja zavesím niekedy na Insta fotku nejakého jedla,“ zábavne priznal na svojom Instagrame.

Je vidieť, že sa zo svojho prvého pokusu o koláč veľmi teší, a to nie iba on, ale aj jeho manželka Daniela Peštová: „Z tohto mám ale takú radosť,že som ten svoj výtvor hneď odfotil. Samozrejme #nofilter. Vzapatí ma moja polovička usmernila, že to musím aj pekne naaranžovať,takže prvá foto je moja (rockerská) a druhá je jej (romantický pohľad na svet) A prosím vás nepíšte mi sem aký som šikovný a že je to sexy, keď chlap varí a podobné kydy - skúsil som , podarilo sa a už sme ho skoro celý zožrali,“ napísal.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jeho výtvor… Mňam!