Prezidentka Zuzana Čaputová sa rozhodne vie obliecť! Dokazuje to od prvého dňa nástupu do funkcie, odvtedy už vystriedala niekoľko nádherných šiat, ktoré dokonale ladia s jej postavou a šarmom.

Prezidentka Zuzana Čaputová prijala ministerku spravodlivosti SR Máriu Kolíkovú, prvú viceprezidentku Policajného zboru SR Janu Maškarovú a riaditeľku nitrianskej neziskovej organizácie Centrum Slniečko Marianu Kováčovú. Témou stretnutia boli plánované legislatívne zmeny, ktoré by mali pomôcť týraným ženám.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Odkedy sa Zuzana Čaputová stala slovenskou prezidentkou, je pod prísnym drobnohľadom verejnosti. Všetci sledujú každý jej krok, všetky jej prejavy a príhovory, a v neposlednom rade aj to, čo má oblečené.

Šaty jej navrhuje známy slovenský návrhár Boris Hanečka, ktorý zjavne presne vie, čo prezidentke pristane a riadi sa nielen tým, na akú príležitosť ich navrhuje, ale aj tým, aby v nich vynikla jej osobnosť. Zatiaľ sa mu podarili doslova všetky, ktoré sme na nej mali možnosť vidieť.

Časť jej šiat sa nachádza v paláci, a ďalšia zase u nej doma v Pezinku. Otvorte si našu galériu a pozrite sa na tie najlepšie!