Inšpirujte sa prírodou a objavte nové vône La Collection

Inšpirujte sa prírodou a objavte nové vône La Collection

Príroda je pre značku Yves Rocher obrovskou inšpiráciou a pri tvorbe vôní tomu nie je inak. Veria v parfumy, ktoré niečo vyjadrujú a zároveň sú dostupné pro všetkých.

Cieľom sú autentické prírodné vône, pri ktorých tvorbe je kladený dôraz na kvalitu, zodpovednosť i storočiami preverené francúzske know-how parfumérskej profesie.

Yves Rocher trvá na tom, aby nové parfumové vody z nového radu LA COLLECTION rešpektovali nielen planétu, ale tiež každého jedného z nás.

Celý rad La Collection obsahuje aspoň 87 % zložiek prírodného pôvodu z dohľadateľných zdrojov, ktoré sú 100% veganské. Výroba vôní výhradne vo vlastných továrňach vo francúzskom Bretónsku minimalizuje dopad produkcie na životné prostredie, obaly sú zároveň vytvorené s ohľadom na ekológiu a sú kompletne recyklovateľné.


Paleta vôní z celého sveta

Z nového radu La Collection značky Yves Rocher si vyberie každý. Nech už sa jedná o parfumovú vodu sviežu či intenzívnejšiu, všetky sú inšpirované úchvatnými miestami našej planéty plnými farieb a vôní. Každý si tak môže vybrať vôňu, s ktorou sa bude môcť stotožniť a čerpať z nej energiu celý deň.


Viac o parfumových vodách La Collection nájdete na yves-rocher.sk/la_collection

Platená reklama.


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac