INSTAkráľovné: Pozrite sa, toto sú krásky, ktoré dobyli Instagram!

INSTAkráľovné: Pozrite sa, toto sú krásky, ktoré dobyli Instagram!
Existujú stovky, tisícky, ak nie milióny instagramových influencerov v rôznych kategóriách. Dokážu zaujať, pritiahnuť pozornosť a udržať si svojich followerov. Majú v sebe niečo extra, čo iným, rovnako dobrým, chýba. Možno je pri nich šťastena, možno ovládajú ten správny grif a možno majú jednoducho instagramové nadanie. Ktorí sú to najnovšie? V našej galérii pod článkom nájdete omnoho viac krások, ktoré ovládli svet Instagramu...

Tak z tohto fakt nebudete chápať: 20 slávnych krások a ich skutočné vlasy

 

Amanda Cerny - 24,7 milióna sledovateľov
Herečku Amanda Cerny preslávili najmä jej komediálne výstupy na Vine a Youtube. Najnovšie zažiarila v klipe Cardi B po boku J Balvin a Bad Bunny. Na Instagrame je jej followerský účet enormný, ona však taktiež očarila aj 2,6 milióna divákov na Youtube. Obdivuhodné!

Neskutočné! Čo pijú elixír mladosti? 15 celebrít, ktoré vyzerajú ako pred 18 rokmi

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie instagramové bohyne, ktoré si tiež získali milióny fanúšikov. A ktoré si získali vás?

Autor: Lexy
Zdroj foto: mediakix.com, Gettyimages


SUPER TEST! Viete, aká dobrá ste v posteli?
Otestuj sa

Galéria

INSTAkráľovné: Pozrite sa, toto sú krásky, ktoré dobyli Instagram! INSTAkráľovné: Pozrite sa, toto sú krásky, ktoré dobyli Instagram! INSTAkráľovné: Pozrite sa, toto sú krásky, ktoré dobyli Instagram! +6INSTAkráľovné: Pozrite sa, toto sú krásky, ktoré dobyli Instagram!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac