Ivanka Gottová má veľkú NOVINKU! Potvrdila ďalšie... To fakt? Niečo takéto sa už nedalo viac tajiť!

Ivanka Gottová má veľkú NOVINKU! Potvrdila ďalšie... To fakt? Niečo takéto sa už nedalo viac tajiť!
Pre mnohých mimoriadne dobrá správa! Vdova Ivanka Gottová potvrdila to, v čo fanúšikovia tajne dúfali. Otvorte si našu galériu, kde nájdete toho viac...

Zrada! TENTO človek vyzradil niečo, čo nemal! Ivana Gottová je z toho zaručene v šoku...


Len nedávno sa Ivanku Gottovú rozhodlo osloviť vydavateľstvo, ktoré má v portfóliu albumy Karla Gotta. "O albumy Vianoce v Zlatej Prahe a Biele Vianoce je taký záujem, že skladové zásoby nebudú stačiť. Preto bolo nutné obrátiť sa na agentúru zastupujúcu pána Gotta," informoval zdroj z vydavateľstva pre český Blesk. Totižto jeho albumy sa čoskoro vypredajú, čo znamená, že potrebovali súhlas s dotlačou. Nakoľko konateľkou spoločnosti Karel Gott Agency je Ivanka Gottová, práve ona ho musela vyjadriť, čo samozrejme aj urobila, a tak sa chystá ďalšie vylisovanie vianočných albumov, ktoré mimochodom patria medzi najpredávanejšie albumy všetkých čias. Otvorte si našu galériu, kde dokonca nájdete aj krásne zábery nášho maestra.

Skolabovala! Kráľovná Alžbeta II. spôsobila totálnu paniku! Milióny divákov má strach, že...

Autor: Diana
Zdroj foto: archívGaléria

Ivanka Gottová má veľkú NOVINKU! Potvrdila ďalšie... To fakt? Niečo takéto sa už nedalo viac tajiť! Ivanka Gottová má veľkú NOVINKU! Potvrdila ďalšie... To fakt? Niečo takéto sa už nedalo viac tajiť! Ivanka Gottová má veľkú NOVINKU! Potvrdila ďalšie... To fakt? Niečo takéto sa už nedalo viac tajiť! +11Ivanka Gottová má veľkú NOVINKU! Potvrdila ďalšie... To fakt? Niečo takéto sa už nedalo viac tajiť!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac