Jamie Dornan z filmu 50 odtieňov sivej: Po TÝCHTO odhaleniach ho budete vnímať úplne inak!

Jamie Dornan z filmu 50 odtieňov sivej: Po TÝCHTO odhaleniach ho budete vnímať úplne inak!
Jamie Dornan rozbehol svoju kariéru tým, že sa pre ženy po celom svete stal skutočnou sexuálnou modlou. Musíme uznať, že je to poriadny kus chlapa - dokonca ho nazývajú aj „mužskou obdobu Kate Moss" či „Golden Torso". Odkedy hral vo filmoch 50 odtieňov sivej, jeho hviezda rapídne stúpa nahor a stal sa vďaka tomu stelesnením sexuálnej fantázie miliónov žien. Avšak, ako sa hovorí, nie je všetko zlato čo sa blyští. V našej galérii pod článkom nájdete odhalenia, po ktorých budete Jamieho Dornana vnímať celkom inak!

Sú katastrofálne: TOTO sú herečky, ktoré zúfalo potrebujú hodiny herectva!

Napriek zjavnému a mimoriadne atraktívnemu zovňajšku, je však Jamie Dornan viac, ako len pekná tvárička. Dokonca i jeho život nie je taký ružový, ako bol napríklad vo filme 50 odtieňov sivej. Práve naopak, je poznačený viacerými zvratmi, ktoré si teraz predstavíme. A verte nám, po tomto ho budete vnímať úplne inak, ako ste ho vnímali doteraz! Toto je totiž nevyslovená pravda o Jamiem Dornanovi. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde sa o ňom dozviete viac...

Doplatili na slávu: 20 celebrít, ktoré trápia psychické problémy

Autor: Alex
Zdroj foto: Gettyimages


OTESTUJTE SA! Aké zviera sa skrýva vo vašej duši?
Otestuj sa

Galéria

Jamie Dornan z filmu 50 odtieňov sivej: Po TÝCHTO odhaleniach ho budete vnímať úplne inak! Jamie Dornan z filmu 50 odtieňov sivej: Po TÝCHTO odhaleniach ho budete vnímať úplne inak! Jamie Dornan z filmu 50 odtieňov sivej: Po TÝCHTO odhaleniach ho budete vnímať úplne inak! +14Jamie Dornan z filmu 50 odtieňov sivej: Po TÝCHTO odhaleniach ho budete vnímať úplne inak!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac