Jasmina Alagič sa podelila o krásnu novinku: Po Sanelovi sa teší z... Ďalší? (FOTO VNÚTRI)

Jasmina Alagič sa podelila o krásnu novinku: Po Sanelovi sa teší z... Ďalší? (FOTO VNÚTRI)
Jedna z najznámejší tvári nášho šoubiznisu sa pochválila ďalšou skvelou novinkou. Jasmina Vrbovská Alagič netají svoju radosť a pochválila sa dokonca aj milým záberom! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete toho omnoho viac...

Sajfa s drobcom valcujú Internet nádhernou fotkou: Keď ich uvidíte, tej podobe neuveríte!


Úspešná moderátorka módnej stanice Fashion TV Jasmina Vrbovská Alagič sa len nedávno na svojom Instagrame pochválila záberom, čím dala najavo, že má opäť ďalší dôvod tešiť sa. Totižto mamička malého Sanela sa pochválila svojím novým psíkom, ktorý je mimoriadne na zjedenie. Ako sa zdá, rodina Vrbovských sa rozrástla o nového psíka.

Tomu hovoríme šok: Prominentný pár šoubiznisu potvrdil nečakaný rozchod, je opäť voľná! (FOTO)

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde okrem spomínaného snímku nájdete aj iné zaujímavé fotky Vrbovských. Pozrite, aký je krásny nový člen!

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram, archív

Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Jasmina Alagič sa podelila o krásnu novinku: Po Sanelovi sa teší z... Ďalší? (FOTO VNÚTRI) Jasmina Alagič sa podelila o krásnu novinku: Po Sanelovi sa teší z... Ďalší? (FOTO VNÚTRI) Jasmina Alagič sa podelila o krásnu novinku: Po Sanelovi sa teší z... Ďalší? (FOTO VNÚTRI) +14Jasmina Alagič sa podelila o krásnu novinku: Po Sanelovi sa teší z... Ďalší? (FOTO VNÚTRI)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac