Je to ona? Takto vyzerá miliónová modelka bez mejkapu (FOTO)

Je to ona? Takto vyzerá miliónová modelka bez mejkapu (FOTO)
Jej meno je v ostatných rokoch také žiadané, že by už teraz mohla odísť do dôchodku a bolo by o ňu postarané. Zatiaľ  má ale iba 22 rokov a vyzerá to tak, že pred sebou veľmi sľubnú kariéru. Začala ako modelka, ktorá okamžite prevalcovala konkurenciu a neustále sa o nej hovorí ako o novej ikone svojej generácie.

Cara Delevingne je čerstvý závan z Británie, ktorý dokazuje, že netreba žiadnu dokonalosť. Veľmi podobne ako Kate Moss v 90-rych rokoch, aj Cara ohúrila skôr svojou charizmou ako ukážkovým vzhľadom. Postavu má síce dokonalo štíhlu, za čo vraj vďačí hlavne génom, no inak pôsobí ako celkom obyčajné dievča. Povieme to rovno - nenalíčená Britka je akoby mladšou sestrou svojho ja, ktoré je pripravené na fotenie alebo na predvádzanie.

Ako modelka je Cara sexi ženou, po ktorej bažia milióny mužov, v civile sa mení sťaby na tínedžerku, na ktorej si človek všimne akurát výraznejšie obočie. Pritom v biznise, do ktorého vhupla ako vietor, zarába naozaj veľké peniaze. Za minulý rok (2014) bola šiestou najlepšie zarábajúcou modelkou sveta a okrem toho obsadzuje popredné priečky krásnych a ešte krajších žien.

Všetci kopírujú štýl Kate Middleton: Už ju napodobňuje aj Caitlyn Jenner

Pozrite sa v našej galérii na dve tváre Cary Delevingne - jednu zabalenú v pozlátke modelingového sveta a na druhú, ktorá je jej vlastná. Kedy sa vám páči viac?

Autor: Agi


Otestujte sa! Kým ste boli v minulom živote? Odpoveď vás zaskočí!
Otestuj sa

Galéria

Je to ona? Takto vyzerá miliónová modelka bez mejkapu (FOTO)Je to ona? Takto vyzerá miliónová modelka bez mejkapu (FOTO)Je to ona? Takto vyzerá miliónová modelka bez mejkapu (FOTO)+19Je to ona? Takto vyzerá miliónová modelka bez mejkapu (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac