Je to ona? Známa herečka je na nespoznanie (zas a znova)

Je to ona? Známa herečka je na nespoznanie (zas a znova)
Je iná, je neprehliadnuteľná a je to výborná herečka. Toto všetko ju predurčuje k tomu, že dostáva rôznorodé úlohy - od bežnej matky, cez milenku, kráľovnú, starú babičku až po bezpohlavnú bytosť. Tilda Swinton ich zvláda všetky, no stavíme sa, že často ani neviete, že je to vo filme práve ona.

54-ročná Britka sa pod rukami vizážistov mení na nepoznanie, k čomu má veľmi dobré predpoklady. Je vysoká a štíhla, k tomu pomerne bledá, s krátkymi vlasmi a súmernou tvárou. V bežnom živote by ste ju zrejme za vyslovenú krásavicu nepasovali, ale v najnovšej komédii Vykoľajená sa na ňu bez problému premenila. Stačili jej predĺžené vlasy, výraznejší mejkap a štýlové oblečenie.

Ak si však pustíte film Grandhotel Budapešť, podobnú kočku by ste v ňom očakávali márne. Tidla Swinton si tu strihla postavu Madam D. ktorá je postaršou aristokratkou s vráskavou tvárou a viac než tromi desiatkami rokov navrch oproti herečkinmu reálnemu veku (obr. dole). Oskarom ocenená herečka sa zmenila už aj na zlú čarodejnicu z Narnie, na obojpohlavného básnika Orlanda či na archanjela Gabriela vo filme Constantine.

Hit Barbie girl od Aqua má už 18 rokov: Ako vyzerá sexi speváčka Lene dnes? 

Pozrite si mnohé tváre Tildy Swinton, ktoré už predviedla vo svete filmu a porátajte, koľkokrát ste ju videli a ani netušili, že ide o tú istú ženu.

Autor: Agi


Otestujte sa! Kým ste boli v minulom živote? Odpoveď vás zaskočí!
Otestuj sa

Galéria

Je to ona? Známa herečka je na nespoznanie (zas a znova)Je to ona? Známa herečka je na nespoznanie (zas a znova)Je to ona? Známa herečka je na nespoznanie (zas a znova)+17Je to ona? Známa herečka je na nespoznanie (zas a znova)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac