Je to tu: Brat Kate Middleton sa bude ženiť! Konečne to potvrdil a ukázali aj zásnubný prsteň! (FOTO + VIDEO)

Je to tu: Brat Kate Middleton sa bude ženiť! Konečne to potvrdil a ukázali aj zásnubný prsteň! (FOTO + VIDEO)
Tridsaťdvaročný James Middleton, brat Kate Middleton, sa v týchto dňoch zasnúbil s krásnou Francúzskou Alizee Thevenet. Zo začiatku svoj vzťah pochopiteľne mimoriadne strážili, nechceli, aby bol ich život pod neustálym drobnohľadom médií a verejnosti, no už v začiatkom tohto roka sa pošuškávalo, že to je medzi nimi naozaj vážne. Alizee totiž vzal na rodinnú dovolenku na karibský ostrov St. Barts, čo bol už naozaj dôkaz toho, že ich vzťah zrejme naozaj nebude kamarátsky. Preto nebolo až takým prekvapením, že sa teraz, po trištvrte roku konečne zasnúbili! A ten prsteň... Uff! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete budúcich manželov...

Najsexi dvojica Hollywoodu má obrovský dôvod na radosť: Stali sa trojnásobnými rodičmi! (FOTO)

O to viac sa z jeho kroku tešíme, keď vieme, že len nedávno úprimne priznal na sociálnych sieťach, že trpí depresiami. Jeho priznanie nájdete v našej galérii pod článkom... V tom najhoršom mu pomohli zvieratká, o ktoré sa krásne stará, a pravdepodobne aj jeho (už teraz) snúbenica Alizee. Veľkou oporou mu je aj jeho staršia sestra Kate Middleton. Dokonca sa spolu s Williamom venujú tejto diagnóze už dlhšie a podporujú nadáciu Heads Together, ktorá ľuďom s depresiami veľmi pomáha. Krásne.

Starej Meghan Markle dajte zbohom, prešla obrovskou zmenou! Teraz vyzerá TAKTO!

Autor: Alex
Zdroj foto: Gettyimages,
Instagram.com/jmidy/


Galéria

Je to tu: Brat Kate Middleton sa bude ženiť! Konečne to potvrdil a ukázali aj zásnubný prsteň! (FOTO + VIDEO)Je to tu: Brat Kate Middleton sa bude ženiť! Konečne to potvrdil a ukázali aj zásnubný prsteň! (FOTO + VIDEO)Je to tu: Brat Kate Middleton sa bude ženiť! Konečne to potvrdil a ukázali aj zásnubný prsteň! (FOTO + VIDEO)+9Je to tu: Brat Kate Middleton sa bude ženiť! Konečne to potvrdil a ukázali aj zásnubný prsteň! (FOTO + VIDEO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac