Je to tu! Daniela Nízlová sa stala maminkou! Netrvalo dlho a zverejnila krásny záber: „Vitaj láska naša.“ (FOTO)

Je to tu! Daniela Nízlová sa stala maminkou! Netrvalo dlho a zverejnila krásny záber: „Vitaj láska naša.“ (FOTO)
Konečne je to tu! Známa speváčka, ktorú poznáte ako jednu z Twiinsiek, sa spolu s partnerom Stanislavom Lobotkom dočkali vytúženého a prvého spoločného dieťatka - dcérky. Daniela Nízlová sa nakoniec rozhodla rodiť na Slovensku, podľa jej osobného Instagramu porodila vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne. Pri pohľade na krásny záber, ktorý zverejnila len včera, sa vôbec nečudujeme, že mala ihneď potrebu podeliť sa so zvyškom sveta o túto krásnu novinku. O aký záber ide? V našej galérii pod článkom ho nájdete...

Veronike Ostrihoňovej prišiel odkaz, na ktorý musela reagovať: Nehanbíš sa na verejnosti...? (FOTO)

Už ani predtým, než sa jej malo dieťatko narodiť netajila, že pôjde o dievčatko. Vedeli sme o tom takmer hneď, ako už nedokázala ani ona sama utajiť, že je tehotná. Avšak podelila sa i s partnerom Stanislavom Lobotkom nielen o to, že budú mať dievčatko, ale aj o to, že sa bude volať Linda. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete fotku jej malinkej dcérky.

Hrdej mamičke, samozrejme, gratulujeme a malej dcérke želáme veľa zdravia.

Čože?! TÁTO herečka sa stala mamou: Svoje prvé dieťa porodila pred 50-tkou! Neuveríte, o koho ide! (FOTO)

Autor: Alex
Zdroj foto: Instagram.com/danielatwiins/


Galéria

Je to tu! Daniela Nízlová sa stala maminkou! Netrvalo dlho a zverejnila krásny záber: „Vitaj láska naša.“ (FOTO)Je to tu! Daniela Nízlová sa stala maminkou! Netrvalo dlho a zverejnila krásny záber: „Vitaj láska naša.“ (FOTO)Je to tu! Daniela Nízlová sa stala maminkou! Netrvalo dlho a zverejnila krásny záber: „Vitaj láska naša.“ (FOTO)+8Je to tu! Daniela Nízlová sa stala maminkou! Netrvalo dlho a zverejnila krásny záber: „Vitaj láska naša.“ (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac