Justin Bieber je zdrogovaný a v depresiách! Takto dnes vyzerá miláčik tínedžeriek!

Justin Bieber je zdrogovaný a v depresiách! Takto dnes vyzerá miláčik tínedžeriek!

Po tom, čo v marci tohto roka oznámil Justin Bieber svojim fanúšikom a fanúšičkám zdrvujúcu správu - že na istý čas končí s hraním a so spevom, prichádza ďalšia správa, ktorá vás rozhodne nepoteší. Vtedy na svojom osobnom instagrame uviedol, že sa chce viac venovať rodine a svojmu zdraviu.

V minulosti si prešla šikanou, dnes čelí ďalšiemu problému: Slovenská raperka Aless prehovorila o rakovine 

To však ešte v tom čase nikto netušil, čo je za týmto príspevkom. V skutočnosti by sme to mohli prirovnať k akémusi pokániu, pretože sa Justin priznal, že vo svojich 19 rokoch holdoval tvrdým drogám a bol pre všetkých úplne neznesiteľný! V galérii pod týmto článkom nájdete jeho fotografie, na ktorých môžete vidieť, ako zle na tom v skutočnosti bol...

POZOR! Takéto telo vám môže spôsobiť pitie alkoholu!

„V súčasnosti sa veľmi sústreďujem na nápravu niektorých hlboko zakorenených problémov, ktoré mám, tak ako má väčšina z nás, aby som sa nezrútil, mohol udržať svoje manželstvo a byť otcom, ktorým chcem byť. Hudba je pre mňa veľmi dôležitá, ale nič nie je dôležitejšie, ako moja rodina a zdravie," napísal v príspevku Justin, ktorý je v súčasnosti ženatý s modelkou Hailey Baldwin.

Navyše bol Justin Bieber za posledných 5 rokov niekoľkokrát zatknutý a odsúdený. Takže kvietok to rozhodne nie je, avšak musíme uznať, že sa veľmi snaží. Obzvlášť dnes. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete jeho fotografie, ktoré ukazujú, ako na tom bol kedysi, a ako je na tom dnes...

Kim Kardashian prežíva hotové peklo: Jej dom je úplne zamorený tarantulami!

Autor: Alex
Zdroj foto: Instagram/justinbieber/, Northfoto


Galéria

Justin Bieber je zdrogovaný a v depresiách! Takto dnes vyzerá miláčik tínedžeriek!Justin Bieber je zdrogovaný a v depresiách! Takto dnes vyzerá miláčik tínedžeriek!Justin Bieber je zdrogovaný a v depresiách! Takto dnes vyzerá miláčik tínedžeriek!+4Justin Bieber je zdrogovaný a v depresiách! Takto dnes vyzerá miláčik tínedžeriek!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac