Kašlite na kamoškinu vôňu: Objavte svoj vlastný štýl

Kašlite na kamoškinu vôňu: Objavte svoj vlastný štýl

Každá správna žena by mala mať aspoň jeden parfém, na základe ktorého ju ostatní dokážu spoznať a charakterizovať. Na vône sú citliví aj mnohí muži, takže je to tiež aj jeden zo spôsobov, ako zabezpečiť, aby si vás ľahko zapamätal. Prečítajte si viac a zistite, aký štýl vône je ten váš.

Kombinácia divokosti
Tvárite sa navonok ako sladká slečinka, no v skutočnosti skrývate pod povrchom srdce rebelky? Tak v tom prípade by ste určite mali vyskúšať vôňu Black Opium, ktorá je adrenalínovou zmesou vanilky, kvetov a čiernej kávy. Vaša nevyspytateľná, ale hĺbavá povaha je presným odrazom tejto kombinácie. Vyskúšajte, či s ňou naozaj splyniete.

Pozorujúca samotárka
Sebavedomie je u žien nesmierne príťažlivé, no nie každá má potrebu ho aj dávať najavo. Pokiaľ sa radíte k ženám, ktoré si nepotrpia na príliš veľkú pozornosť okolia a radšej sa zdržiavate osamote v úzadí, tak arómačiernych ríbezlí, dreva alebo vanilky sa k vám dokonale hodí. Skúste napríklad vôňu Sí z dielne Giorgia Armaniho. A skúste ju doplniť ešte elegantnými čiernymi šatami a rozpustenými vlasmi vejúcimi vo vetre. 

Mladistvé vône nielen pre tínedžerky: Ktoré sú to?

Beznádejná romantička
Prechádzate ulicou a pohľad na váš dokonalý štýl nenechá nikoho chladným. Neodolateľný look s nádychom jemnej ženskosti a romantiky je pre vás typický za každých okolností. Pokiaľ ste sa v tejto charakteristike našli, siahnite po parféme La Petite Robe Noire Eau de Parfum, v ktorom je trochu čerešne, ruže, škorice aj čierneho čaju. Táto nenásilná vôňa sa zmocní každej časti vášho tela a vy sa môžete stratiť v jej príjemných arómach.

Bezstarostná kráska
„Pohoda, nič nie je problém!" Riadite sa týmto heslom? Tak si vyberte jedny z vašich maxi šiat zo skrine a doplňte ich podmanivou vôňou Love Story. Čerstvosť jasmínu a pomarančov je sexy nezávislá, presne tak ako vy. Ak sa niekto spýta, čo tu tak krásne vonia, určite bude mať na mysli vás. Chloéin ľúbostný príbeh sa nezaprie.

V našej galérii sa dozviete, aké sú obľúbené vône známych celebrít. Možno vás inšpirujú.

Autor: Lucia


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Kašlite na kamoškinu vôňu: Objavte svoj vlastný štýl Kašlite na kamoškinu vôňu: Objavte svoj vlastný štýl Kašlite na kamoškinu vôňu: Objavte svoj vlastný štýl +14Kašlite na kamoškinu vôňu: Objavte svoj vlastný štýl
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac