Kde všade môžete počas leta spoznať toho pravého? Budete prekvapené!

Kde všade môžete počas leta spoznať toho pravého? Budete prekvapené!
Ste slobodná alebo rozvedená a hľadáte lásku? V lete je najlepšia príležitosť na to, aby ste do dlhej jesene a zimy vstúpili po boku chlapa, ktorý stojí za to. Slnko, teplo a voda sú ingrediencie, ktoré dokážu namiešať koktejl lásky. Ak sa však budete iba tak potulovať, úspech nezaručujeme. Musíte mať plán, ktorý vám pomôže Pána Dokonalého stretnúť. A my vám ponúkame zopár tipov.

Podviedol vás? Položte si týchto 5 otázok a prídete na to, prečo to urobil!

Choďte von so psíkom
Venčenie psa je starý dobrý trik, ktorý zvyšuje šance na kontakt. Niekedy ani neviete ako začnete viesť dialóg s iným psičkárom. Máte spoločnú tému, a to je na úvod presne to, čo potrebujete. Ak nemáte psíka, navštívte psí útulok a zvieratko si na venčenie požičajte - zároveň urobíte dobrý skutok. Samozrejme, pred odchodom z domu sa uistite, že vyzeráte skvele, pretože vaším primárnym cieľom nie je pes, ale chlap, ktorý ho má na vôdzke.

Verili by ste, že slobodné a bezdetné ženy sú najšťastnejšie? TOTO sú hlavné dôvody, prečo to tak je! 

Čítajte si knihu na lavičke alebo v parku
Čítanie zaujímavej knihy bolo od nepamäti príležitosťou na nadviazanie rozhovoru. Držanie knihy v ruke uľahčuje kontakt, pretože druhému človeku ponúka príležitosť na prvú otázku, ktorá pri zoznamovaní býva najťažšou. „Smiem sa opýtať, čo zaujímavé čítate?" A návnada bola hodená...

TOTO sú 4 spôsoby, ako zistiť, či chodíte alebo nechodíte s tou správnou osobou!

Využite exteriérové koncerty
Leto má oproti zime jednu obrovskú výhodu. Kapely sa nemusia dusiť v športových halách, ale svoje koncerty môžu realizovať na námestiach, amfiteátroch, v parkoch, či jednoducho len tak na ulici. A práve tam je ideálne miesto na eventuálne stretnutie s neznámym, pretože hudba je fenomén, ktorý uľahčuje kontakt a robí ľudí bezprostrednejšími a uvoľnenými. Navyše, ak si budete spievať, vlniť bokmi a koncert si užívať, určite si vás všimne hneď niekoľko nápadníkov.

Stolujte vonku
K ďalšej neodškriepiteľnej výhode leta patrí, že môžete stolovať či popíjať na čerstvom vzduchu. Mnoho reštaurácií má exteriérové posedenie, aby prilákali hostí. Dajte si pohár vína, jedlo či koláč. Ak budete vysielať signály, že ste osamelá, nepotrvá dlho a o kontakt s vami sa pokúsi rovnako osamelý muž a zo stretnutia môže byť krásny večer.

ROZCHOD: 5 dôvodov, prečo sa nemôžete pohnúť ďalej a zabudnúť na to, čo bolo... 

Pripojte sa k turistickej, cyklistickej alebo kajakárskej skupine
Samozrejme, že každú z týchto činností by ste mohli vykonávať aj sama, ale ak zážitok chcete spojiť s možnosťou zoznámenia sa, je fajn, keď nájdete odvahu pripojiť sa k nejakej skupinke. Dnes už v každom meste existujú turistické oddiely alebo na internete prijmite výzvu na skupinové bicyklovanie. Výhodou je, že stretnete nových ľudí a bonusom je spoločná téma, ktorá vás vďaka tejto aktivite spája.

Vymyslite vlastný večierok
Dlho vás nikto nepozval na žiadnu párty? Nevadí! Vymyslite vlastnú! Požiadajte priateľky, aby doviedli kamarátov, spolužiakov či známych. Pokojne môžete vymyslieť večierok, ktorý bude tematický. Okrem toho, že sa dobre zabavíte, máte šancu, že spoznáte muža snov.

TOTO sú podľa psychológov 4 najčastejšie chyb, ktoré zabíjajú váš vzťah

Na kúpalisku
Ak máte sebavedomie, ktoré vám funguje aj v plavkách, kúpalisko je ideálne miesto na letné zoznámenie. Vyhliadnite si svoj objekt pri bazéne, podíďte k nemu a opýtate sa, či vám na chvíľu postráži slnečné okuliare, lebo si chcete zaplávať. Po pár sekundách vyjdete z vody a máte super dôvod začať rozhovor.

Autor: Radomír
Zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac