Keanu Reeves: Je to vôbec možné? ŠOKOVAL, keď TAKTO obrátil Hollywoodske tradície naruby!

Keanu Reeves: Je to vôbec možné? ŠOKOVAL, keď TAKTO obrátil Hollywoodske tradície naruby!
Keanu Reeves (55) má povesť jedného z najkrajších a najurastenejších mužov v Hollywoode. Je idolom mnohých žien, pôsobí mužne a tajomne. Za svoj exotický vzhľad, ktorý dostáva ženy do kolien vďačí otcovi, ktorý je sčasti Číňan a čiastočne Havajec. Zdá sa, by mohol mať ktorúkoľvek, no Keanu je iný. Úplne sa vymyká tradičnej definícii hollywoodskeho „mača".

„Zuza čaká dieťa.." informuje zdroj! Plačková otvorene fanúšikom... Hovorí to za všetko!

Nešťastná láska
Herec má povesť zachmúreného samotára. Nečudo, keď v minulosti musel čeliť viacerým tragickým okamihom. V roku 1999 čakali s priateľkou Jennifer Syme dcérku, tá sa však narodila mŕtva. Ich vzťah to negatívne poznamenalo a o pár týždňov neskôr sa rozišli. Jennifer sa v roku 2001 predávkovala liekmi, nastúpila do auta a v obrovskej rýchlosti úmyselne narazila do troch stojacich áut. Na mieste zomrela.

Čože?! TÁTO herečka sa stala mamou: Svoje prvé dieťa porodila pred 50-tkou! Neuveríte, o koho ide! (FOTO)

Matka to nakoniec nebola
Pred niekoľkými týždňami sa Keanu Reeves objavil na verejnosti s novým objavom. Spočiatku si mnohí mysleli, že prišiel do spoločnosti so svojou matkou. Iní boli presvedčení, že začal randiť s herečkou Helen Mirren (74). Jeho spoločníčka sa na ňu totiž neuveriteľne podobá.

Bude z toho nový trend v Hollywoode?
V skutočnosti ide o jeho dlhoročnú kamarátku, umelkyňu Alexandru Grant (46). Návštevníci večierka v Múzeu umenia v Los Angeles, ostali prekvapení, keď zistili, že Keanu je od svojej partnerky o deväť rokov starší. Umelkyňa totiž budí dojem, že je to presne naopak. Všetci však prejavili radosť zo šťastnej novinky v živote známeho herca. Ocenili, že v dobe, keď takmer starnúci muži riešia svoj komplex z veku tak, že si narazia o 30 či 40 rokov mladšiu partnerku, Reves je charakter. Niektorí mu dokonca zalichotili a neodpustili si poznámku, že spolu vyzerajú „sladko a sviežo".

Potvrdené! Brad Pitt a Jennifer Aniston: TOTO je skutočná pravda o ich vzťahu! Priznali, že...

Vyzerá to na lásku
V USA dnes každý diskutuje o tom, či priateľka Keanu Reevesa vyzerá na svoj vek. Alexandra totiž mätie svojím vzhľadom. Má šedivé vlasy, a preto si všetci myslia, že je poriadna „starina". Vyzerá akoby mala pár mesiacov do dôchodku. Keanu zase raz dokázal, že vzhľad nie je všetko. S Alexandrou sa od seba po celý čas nepohli, veselo pózovali a usmievali sa do kamier, dokonca sa počas celého večera držali za ruky. Keanu pritom nepatrí medzi mužov, ktorí sa dotýkajú žien pri každej príležitosti. Naopak rád si drží odstup, čo vidieť i na spoločných fotografiách s fanúšičkami - vôbec sa ich nedotýka.

Kráľovská dvojica Meghan a Harry vyvolali ošiaľ! Marklová odfotená s tehotenským bruškom


Autor: Radomír
Zdroj foto: Gettyimages
Zdroj video: Youtube


Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac