Keanu Reeves láme ženské srdcia: V týchto dňoch oslavuje krásnych 55 rokov a vyzerá... BOŽSKY!

Keanu Reeves láme ženské srdcia: V týchto dňoch oslavuje krásnych 55 rokov a vyzerá... BOŽSKY!
O Keanu Reevesovi by sa dalo písať do nekonečna. Nielen, že je to perfektný herec, ale aj skvelý človek s veľkým srdcom. Do plusu mu tiež pridávame to, že je fakt pekný a sympatický muž, na ktorého by sme sa vedeli pozerať aj celé hodiny. Navyše, v týchto dňoch oslavuje 55 rokov, čo by sme naňho rozhodne nepovedali! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete jeho obrovskú premenu z chlapca, ktorý hral v Matrixe, po hotového muža, akým bol vo filme John Wick...

Fúha! Jamie Dornan je plný prekvapení! TIETO sexi fotky odhalili viac ako mali!

Žerieme ho! A to doslova. Napriek tomu, že jeho život nie je vôbec jednoduchý a musel sa vysporiadať s mnohými prekážkami, ktoré mu nadelil, môžeme s pokojným svedomím povedať, že nezatrpkol a neuzavrel sa do seba. Práve naopak. Všetko zlé, čo sa mu stalo, premenil doslova na zlato a každý rok nám v nových filmových snímkach dokazuje, že je skvelý herec, na ktorého sa budeme my, dámy, chodiť pozerať do kín ešte veľmi dlho. V našej galérii pod článkom nájdete jeho premeny, pričom sa skutočne nevieme rozhodnúť, v ktorom roku či rokoch, vyzeral najlepšie. Vy áno?

Ako dnes vyzerá dcéra Kurta Cobaina či Paula Walkera? 18 celebritných detí, ktoré už nie sú deťmi!

Autor: Alex
Zdroj foto: Gettyimages


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

Keanu Reeves láme ženské srdcia: V týchto dňoch oslavuje krásnych 55 rokov a vyzerá... BOŽSKY!Keanu Reeves láme ženské srdcia: V týchto dňoch oslavuje krásnych 55 rokov a vyzerá... BOŽSKY!Keanu Reeves láme ženské srdcia: V týchto dňoch oslavuje krásnych 55 rokov a vyzerá... BOŽSKY!+27Keanu Reeves láme ženské srdcia: V týchto dňoch oslavuje krásnych 55 rokov a vyzerá... BOŽSKY!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac