Kempingový sex: Praktický návod, ako si TO užiť pod holým nebom!

Kempingový sex: Praktický návod, ako si TO užiť pod holým nebom!
Ani päťhviezdičkový hotel nedokáže nahradiť romantiku miliónov hviezd na nebi. Preto je kempovanie unikátny spôsob, ako si zlepšiť vzťah, prežiť nezvyčajný zážitok a okoreniť sex. Pretože ten v kempe chutí inak ako v posteli.Avšak treba myslieť na pár maličkostí...

Ste v manželstve bez sexu? TIETO biblické verše vám pomôžu

Dobre si vyberte miesto
Ak je chuť, odhodlanie aj túžba, všetko môže pokaziť už iba zlý výber miesta. Jennifer Berman, autorka knihy Revolučný sprievodca kultiváciou sexuálneho života hovorí: „Nič nedokáže tak pokaziť sex, ako nesprávny výber miesta na kempovanie. Pretože nie všetky kempy sú rovnaké." Ak nekempujete v skutočne opustenom priestore, je vhodnejšie si voliť kempy ďalej od prístupových ciest. Máte totiž omnoho menšie šance, že sa pri vás zloží rodina s deťmi a intímnym dobrodružstvám spraví koniec.

Pohodlie nadovšetko
Sex bez pohodlia nie je dobrý sex a odreté kríže alebo kolená nie sú slasť, a to ani v prípade, že máte radi drsnejší sex. Preto, ak plánujete dobrodružstvá, spacák stačiť nebude. Je vhodné si doniesť aj karimatku, prípadne samonafukovacie matrace. Tie sa vám koniec koncov zídu napríklad aj pri opaľovaní.

Neviete flirtovať? Týchto 5 krokov vám zaručene pomôže!

Kondómy
Nerobíme si žarty. Aj so stabilným partnerom sa pri kempovaní uplatnia. Pretože nemôžete čakať luxus hygieny ako v domácom prostredí. Preto je prezervatív najlepšou možnosťou ako sa chrániť pred prípadnou vaginózou. Navyše, lubrikované kondómy sa vám hodia aj vtedy, ak si budete chcieť užiť náhly sex bez prípravy a napríklad aj rýchlovku kdesi v objatí lesa. Majte ich pri sebe nie kvôli ochrane ale pre pohodlnejšie milovanie.

Repelenty radšej nie!
Ako sa chrániť pred bodnutiami a hmyzom? Napríklad vonnými silicami, ktoré nakvapkáte na vreckovku a necháte v stane alebo blízko seba. Hodí sa levanduľa a tea tree olej. Repelenty môžu byť agresívne, a navyše si ich aj tak nenastriekate na intímne miesta, ktoré sa ľahko stanú terčom cicavých parazitov.

Spermie neslúžia len na počatie: Znižujú aj riziko...

Zvážte dopredu sexuálne pozície
Milovať sa môžete v stane, pred stanom, pod holým nebom, na brehu jazera - kde vás len napadne. No exteriér je viac o adrenalíne a novej forme vzrušenia ako o tom, že si budete vonku cvičiť kamasutru akoby išlo o jogové pozície. Voľte si polohy, v ktorých ste doma, v ktorých ste zohratí, a také, v ktorých máte aj aký-taký prehľad o okolí. Pretože platí, že vonku nikdy nie ste úplne sami.

Autor: Marcos
Zdroj foto:Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac