Kensingtonský palác oznámil, že Meghan Markle nie je skutočnou mamou Archieho: Táto fotka hovorí za všetko!

Kensingtonský palác oznámil, že Meghan Markle nie je skutočnou mamou Archieho: Táto fotka hovorí za všetko!
6. mája svet obletela radostná správa, že malý Archie je na svete. O dva dni neskôr dokonca vojvodkyňa Meghan a princ Harry verejnosti ukázali ich synčeka. No po vyjadrení Kensingtonského paláca ostali mnohí prekvapení. Jedna fotka však hovorí za všetko. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde spomínaný záber nájdete...

A ďalšia nevera v našom šoubiznise: Ktorý slovenský neverník vymenil svoju ženu za inú? TOTO sú fotky jeho milenky, čo na nej vidí?
Verejný oznam, ktorý našli fanúšikovia na profile Kensingtonského paláca šokoval mnohých. V ňom sa písalo: ,,Toto je verejný oznam. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu využili služby náhradného rodičovstva. Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nedorozumenia." Podivné hlásenie bolo síce po pár hodinách vymazané, no i napriek tomu si ho stihlo pozrieť niekoľko tisícok ľudí, ktorých zaujímala len jedna vec. Adoptovali si malého Archieho? Či už to tak je alebo nie je, jedno je však isté, Meghan a Harry malého Archieho milujú, o čom hovorí jedna fotka.

Ťažko sa tomu verí, ale nie každý po nich túži: 20 celebrít, ktoré nehcú mať deti


Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete nádherné zábery Meghan Markle a princa Harryho. Láska, ktorá z nich srší sa zaprieť nedá.

Autor: Diana
Zdroj foto: InstagramSUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

Kensingtonský palác oznámil, že Meghan Markle nie je skutočnou mamou Archieho: Táto fotka hovorí za všetko!Kensingtonský palác oznámil, že Meghan Markle nie je skutočnou mamou Archieho: Táto fotka hovorí za všetko!Kensingtonský palác oznámil, že Meghan Markle nie je skutočnou mamou Archieho: Táto fotka hovorí za všetko!+14Kensingtonský palác oznámil, že Meghan Markle nie je skutočnou mamou Archieho: Táto fotka hovorí za všetko!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac