Klamstvá na Instagrame: Blogerka odhaľuje skutočnú pravdu o úprave fotiek!

Klamstvá na Instagrame: Blogerka odhaľuje skutočnú pravdu o úprave fotiek!
Obľúbený Instagram je prehliadkou dokonalosti, ktorá je však klamlivá a zavádzajúca. Krásne fotky väčšinou nie sú odrazom skutočnej reality. Poukázať sa na to rozhodla aj blogerka Chessie King, ktorá sa nehanbí ukázať svoje nedokonalé telo bez zábran. V našej galérii pod článkom nájdete viacero jej fotografií, na ktorých porovnáva upravené zábery s realitou...

Vôbec sa nehanbia: 18 celebrít, ktoré sú "tam dole" v pohode a sú v pohode

Pri pohľade na výtvory podobne premotivovaných dám treba poukázať aj na fakt, že nie každý si svoje fotografie pred publikovaním na Instagram upravuje. Naozaj existujú aj ženy, ktoré sa o seba starajú, cvičia a majú pekné telo, bez tukových faldíkov. Neexistuje ideálna postava, resp. nie každý je schopný sa k nej dopracovať. Tak ako nie je správne tvrdiť, že „byť tučný" je v poriadku, nie je správne predostierať vychudnutú postavu ako ideál krásy. Každý by sa mal v rámci svojich možností snažiť o zdravý životný štýl a vážiť si svoje telo. A hlavne, byť sám sebou, bez potreby hľadať svoju inšpiráciu na sociálnych sieťach alebo v šoubiznise.

Plastiky im prospeli: 20 krások, ktoré vyzerajú lepšie ako pred zákrokom

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde si môžete prezrieť fotografie Chessie King, ktorá poukazuje na zavádzanie instagramových záberov.

Autor: Simi
Zdroj foto: Instagram.com/chessiekingg


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Klamstvá na Instagrame: Blogerka odhaľuje skutočnú pravdu o úprave fotiek! Klamstvá na Instagrame: Blogerka odhaľuje skutočnú pravdu o úprave fotiek! Klamstvá na Instagrame: Blogerka odhaľuje skutočnú pravdu o úprave fotiek! +7Klamstvá na Instagrame: Blogerka odhaľuje skutočnú pravdu o úprave fotiek!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac