Kočky, ktoré sa oplatí sledovať: 6 tipov na super Insta blogy

Kočky, ktoré sa oplatí sledovať: 6 tipov na super Insta blogy
Instagram sa teší čoraz väčšej obľube aj preto, že dáva kvalitný, dobrý a niekedy aj poriadne inšpiratívny obsah. Dnes sa pozrieme na Insta blogy, ktoré ženy jednoducho musia baviť. A navyše vás samé môžu radikálne inšpirovať. Či už ku zmene šatníka, alebo vlastnému Insta kanálu.

Pristane vám biela farba? Vyskúšajte a možno budete sexi ako slávna modelka

Gray Benko
Super mama. Alebo sa tak tvári na svojom profile. Pozrite si jej príbehy, pretože stoja za to. Obzvlášť, ak máte doma deti. Je to také zrkadlo do šťastného detského sveta. Jej blogy vedia vyčariť úsmev radosti silou nevinného detského úsmevu. Inšpiruje vás často aj k tomu, čo môžete s deckami sami robiť a ako si to s nimi skutočne užívať naplno. A pritom ostať krásnou dámou.

Rachel Zoe
Je to návrhárka, dizajnérka, spisovateľka, žena mnohých tvárí, osudov a zážitkov, ktoré pravidelne monitoruje na sieti. Deti, oslavy, uletený život, dobrodružstvá. Takto vyzerá sladký život, ktorý nás baví v praxi.

Minišaty sú v lete nutnosť: Inšpirujte sa krásnou Kendall

Miroslava Duma
Ruská dizajnérka, ktorá má tip-top vkus a nie je na míle vzdialená našim končinám. Prináša super inšpirácie, ktoré nie sú uletené, ale prakticky použiteľné aj pre naše ženy. Svojou sociálnou sieťou sa snaží o istú transformáciu uletenej módy naspäť ku praktickej kráse.

TheFasionGuitar
Blogerka, ktorá si so svojimi viac ako 400-tisíc sledovateľmi vydobyla na módnych prehliadkach miesta v prvých radoch pri veľkých módnych časopisoch. Ak chcete byť vo svete módy informovaná IN TIME, určite ju sledujte.

Už máte top plavky na leto? Vyberte si z ponuky sexi sestričiek...

PEPAMACK
Medzi top módnymi blogermi máme aj zástupkyňu zo Slovenska. Petra Macková však svoj módny Insta špeciál spustila po tom, ako odišla do Austrália a pochopila, čo to znamená veľké trhovisko módneho priemyslu. Okrem oblečenia, kombinácií a zaujímavých tipov prináša aj inšpirácie z dielne praktického minimalizmu uplatniteľného v bežné dni.

Camille Charriere
Keď zoberiete Parížanku žiť do Londýna, tak z toho nemôže vzniknúť nič iné ako svieži blog, plný dokonalého jedinečného stylingu. Je to žena, ktorá dokáže inšpirovať nielen obliekaním, ale aj mejkapom, líčením, životom...

Autor: Marcos
Zdroj foto: Instagram


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac