Koho by sme chceli do postele

Koho by sme chceli do postele

Páči sa vám niektorá známa osobnosť natoľko, že ste po nej absolútne zatúžili? Snívate o nej skoro každú noc a naplno sa vám usadila v predstavách? Alebo by ste takú možno len chceli mať, len si neviete vybrať. Možno vám pomôže práve náš výber.

Mladícka príťažlivosť
Pozorným neušla nedávna premiéra filmu Spiderman 3, v ktorom hlavnú úlohu stvárňuje Tobey Maguire. Tento 32-ročný príťažlivý mladík s prenikavými modrými očami sa akoby našiel v tejto filmovej úlohe, kde hrá osamelého muža, ktorý je akoby sociálny vyvrheľ a ktorý musí pre;+konávať životné prekážky a robiť niečo pre všeobecné dobro.

U žien má veľký úspech, možno aj vďaka tomu „niečomu“, čo z neho vyžaruje a čo mnoho ľudí ani nevie popísať. Snáď je to jeho charizma senzitívne chlapca, ktorá ho robí takým príťažlivým, jedno je isté, ženám sa to veľmi páči a aj vďaka tomu má Tobias v hollywoodskom svete úspech.

Sexi aj v stredných rokoch
Možno sa to zdá neuveriteľné, ale strednú generáciu zastupuje exoticko-šarmantno-charizmatický typ herca, ktorého rodičia vyrastali na opačných stranách sveta – mama má britský pôvod a otec čínsko-havajský. On sa nakoniec narodil v roku 1964 v Bejrúte, ranné detstvo prežil v Austrálii, po rozvode rodičov sa s matkou presťahoval do New Yorku a neskôr do kanadského Toronta. Aj napriek všetkým sťahovaniam si ho nakoniec herecký osud dostihol. Teraz je známy po celom svete a zbožňujú ho milióny sŕdc. Keanu Reeves.

Jeho meno znamená v havajskom jazyku „chladný vánok ponad hory“, čo presne vystihuje jeho herecké umenie. Vo filmoch dokáže emócie zadržať do takej miery, že sa na povrch dostane len presne to, čo je potrebné a čo on sám uzná za vhodné. Pôsobí sebavedome, je príťažlivý a vyžaruje z neho nezvyčajná charizma, vďaka ktorej pôsobí na plátne mimoriadne špecificky.

Z jeho filmov je najznámejšia kultová trilógia Matrix, ktorá z neho od roku 1999 urobila herca, ktorý rozdeľuje ľudí na tých, ktorí ho milujú a tých, ktorí ho nenávidia. Nedajú sa mu ale uprieť ani úspechy vo filmoch ako Point Break, Constantine, Thumbsucker, A Scanner Darkly, The Lake House a mnoho ďalších.

Starší šarmantný pán
Sean Connery je meno, pri ktorom zbystrí nejeden človek. Teraz šedivý pán s lysinkou na hlave, kedysi zaujímavý mladík s vyhranenými spôsobmi, stále však škótsky elegán s tajomným sexi úsmevom. Muži si prajú byť ním a ženy si prajú byť s ním. Jednoducho Connery – Sean Connery.

Leto plné sviežosti
Vyhrajte s Wanda Novinkami báječný osviežujúci sprchový gél s vôňou mandarínky a exotických korenín. Zažite nefalšovanú vôňu diaľok priamo vo svojej kúpelni

Aktivujte si Wanda Novinky a môže byť práve vaša!

Veľkú hereckú kariéru začal v roku 1962, keď dostal rolu Jamesa Bonda vo filme Dr. No. Odvtedy sa postupne stal slávnou legendou bondovských filmov a ocenenia žal a stále žne, za desiatky filmov, v ktorých dokázal prejaviť svoj obrovský herecký talent. Hoci pôsobí tajomne a uzavreto, v očiach sa mu zračí neha a schopnosť byť k ľuďom dobrý.

V roku 1999 mu udelila britská kráľovná Alžbeta II šľachtický titul, čím dostal herec právo používať titul sir.

Autor: Samantha


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa

Galéria

Koho by sme chceli do posteleKoho by sme chceli do posteleKoho by sme chceli do postele+10Koho by sme chceli do postele
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac