Kombinácia farieb podľa Meghan Markle: TAKTO ich noste a budete hviezdiť!

Kombinácia farieb podľa Meghan Markle: TAKTO ich noste a budete hviezdiť!
Zdá sa, že dámy patriace k anglickej kráľovskej rodine sa farieb neboja. Potvrdzuje to odvážny farebný štýl Kráľovnej Alžbety II. a najnovšie i pestrofarebné outfity tehotnej Meghan. Fakt, že ide o outfitovú kráľovnú, ktorá sa nebojí odvážnych farieb, ani vzorov, si môžete overiť v našej galérii pod článkom.

Skombinovať nekombinovateľné
Mysleli ste si, že tmavá fialová, žiarivá červená a sýta hnedá nejdú spolu dokopy? Omyl! Meghan nás presvedčila o opaku. Jej nedávna fotografia v dlhších fialových šatách, v dlhom červenom kabáte a vo vysokých lodičkách rovnakej farby možno na prvý pohľad pôsobí až príliš farebne. Ak jej však dáte druhú šancu, môže byť, že sa do tejto farebnej kombinácie zamilujete. Je totiž natoľko vkusná, že vôbec nepôsobí papagájsky. Naopak, je očarujúca, presne ako Meghan Markle!

Milé očká jej nepomohli: 11 známych osobností, ktoré nedokážu vystáť Meghan Markle

Kabelka ako bonbónik
Dve žiarivé farby však nestačili, a tak mladá pani vojvodkyňa pridala ešte jednu. Nie je síce už natoľko žiarivá, pri spomínaných dvoch farbách však vyznieva minimálne zaujímavo. Hnedá kabelka v ruke Meghan pôsobí ako šperk. Je vcelku jednoduchá a pri nenápadnejšom outfite by ste ju možno ani nepostrehli. Pri žiarivej fialovej i červenej vyznieva jej zemitosť veľmi zaujímavo.

Princ Harry v slzách: Mamu ochrániť nedokázal a preto...

Skromná výstrednosť
Nech je vám Meghan Markle inšpiráciou, že farieb sa netreba báť. Čo však treba, je vedieť, kde je tá správna miera. Dve výrazné farby a jedna nenápadná je ideálny vzorec na nosenie farieb podľa budúcej kráľovskej mamičky. Záleží tiež, v akej forme farby kombinujete. Ak by ste ladili príliš veľa kúskov oblečenia v týchto farbách, výsledný efekt by pokojne mohol byť módnou katastrofou. V tomto prípade však ide len o dva kusy oblečenia, a preto je celkový dojem veľmi vkusný a originálny.

Pozor na doplnky
Rozmyslieť si tiež treba, kde svoju výstrednosť plánujete nasmerovať. Ak chcete upútať farbami, nechcite to zároveň doplnkami v podobe šperkov, opaskov, šatiek. Môžete ich mať, musia byť však nenápadné. V opačnom prípade by mohol váš outfit vyznieť prinajmenšom komicky. Podobné pravidlo platí i pre váš účes a mejkap.

Všetci hovoria len o Meghan a Kate: Ale ako sa zmenil štýl kráľovnej Alžbety II.?

Nie všade
Odhadnúť tiež treba, kam sa takto chystáte obliecť. Vhodnosť odevu je niekedy smerodajnejšia, ako samotné prevedenie outfitu. Lebo nie všade sa patrí byť príliš farebné a nápadné. Rozmyslite si vždy v prvom rade, ako sa v danej spoločnosti budete v plánovanom oblečení cítiť. Niekedy stačí iba malá predstava a je rozhodnuté.

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero dôkazov, že Meghan sa nebojí odvážnych farieb, ani vzorov.

Autor: Lexy
Zdroj foto: Gettyimages


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

Kombinácia farieb podľa Meghan Markle: TAKTO ich noste a budete hviezdiť!Kombinácia farieb podľa Meghan Markle: TAKTO ich noste a budete hviezdiť!Kombinácia farieb podľa Meghan Markle: TAKTO ich noste a budete hviezdiť!+17Kombinácia farieb podľa Meghan Markle: TAKTO ich noste a budete hviezdiť!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac