Komička Amy Schumer si pred ústa servítku nedáva: TOTO povedala o tehotenstve!

Komička Amy Schumer si pred ústa servítku nedáva: TOTO povedala o tehotenstve!
Americká herečka známa z filmov ako Amy Schumer Growing (2019), Som sexi (2018), Dámska jazda (2017) alebo Vykoľajená (2015) je známa mnohými vtipnými výrokmi. Amy je múdra, vtipná a vždy má čo povedať k mnohým témam. Naposledy sa s nami podelila o výroky k tomu, aké ťažké a náročné je byť ženou. A aktuálne o tom bude vedieť o čosi viac, keďže vo svojich 37 rokoch priviedla na svet krásneho chlapčeka. Všetky jej výroky nájdete v našej galérii pod článkom...

Tak z tohto fakt nebudete chápať: 20 slávnych krások a ich skutočné vlasy


Ženy vám nepovedia, aké ťažké to je"
„Ženy vám nepovedia, aké ťažké je tehotenstvo. Preto som si to musela vygoogliť. Moje bolo neskutočne bolestivé. Každý deň som nekresťansky veľa zvracala." Tehotenstvo v pop kultúre je prezentované ako niečo úžasné, ale realita je iná. Amy mala ťažké tehotenstvo, a preto sa rozhodla o ňom porozprávať otvorene a realisticky, bez prikrášľovania.

Efekt alkoholu je desivý: Aj vaše telo vyzerá TAKTO?

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie výroky komičky Amy Schumer o tom, aké je byť ženou.

Autor: Radomír
Zdroj foto: Instagram.com/amyschumer


Super TEST! Som bohom sexu alebo absolútny amatér?
Otestuj sa

Galéria

Komička Amy Schumer si pred ústa servítku nedáva: TOTO povedala o tehotenstve!Komička Amy Schumer si pred ústa servítku nedáva: TOTO povedala o tehotenstve!Komička Amy Schumer si pred ústa servítku nedáva: TOTO povedala o tehotenstve!+5Komička Amy Schumer si pred ústa servítku nedáva: TOTO povedala o tehotenstve!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac