KONEČNE! Ktorý známy hollywoodsky pár chystá svadbu? Neuveríte, TOTO bude skutočne svadba roka!

KONEČNE! Ktorý známy hollywoodsky pár chystá svadbu? Neuveríte, TOTO bude skutočne svadba roka!
Fíha! Tak na toto sme všetci čakali! Vo februári tohto roka sa slávnemu hercovi konečne podarilo požiadať svoju polovičku o ruku, a svadba je už preto na spadnutie! Podľa viacerých zahraničných zdrojov by hollywoodsky pár mal spečatiť svoju lásku manželstvom už v decembri! Čo však vieme tiež, je, kde sa svadba bude konať! Dúfame preto, že sa zahraničným novinárom a fotografom podarí prepašovať sa priamo na miesto a budeme tak pre vás mať exkluzívne fotky. O ktorý párik to teda ide? Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete odpoveď...

TOTO by ste o nej skutočne nepovedali!! TÚTO herečku zatkli za domáce násilie a ublíženie! (+ VIDEO)

„Bude to rozprávková a výstredná svadba," uviedla v rozhovore pre National Enquirer kamarátka budúcej nevesty. Vieme dokonca, kde sa bude svadba konať! V gotickom hrade Ashford v Írsku, a to už túto zimu! V našej galérii pod článkom nájdete, o ktorý hollywoodsky párik ide... Prekvapuje vás to?

Zničila mu manželstvo! Speváčka Anita Soul má dieťa s hudobníkom: Pozrite, ako sa ním chváli!


Autor: Alex
Zdroj foto: Gettyimages, Shutterstock


Galéria

KONEČNE! Ktorý známy hollywoodsky pár chystá svadbu? Neuveríte, TOTO bude skutočne svadba roka! KONEČNE! Ktorý známy hollywoodsky pár chystá svadbu? Neuveríte, TOTO bude skutočne svadba roka! KONEČNE! Ktorý známy hollywoodsky pár chystá svadbu? Neuveríte, TOTO bude skutočne svadba roka! +12KONEČNE! Ktorý známy hollywoodsky pár chystá svadbu? Neuveríte, TOTO bude skutočne svadba roka!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac