Konečne to prezradila: Dominika Cibulková nečakane potvrdila skvelú novinku! (FOTO VNÚTRI)

Konečne to prezradila: Dominika Cibulková nečakane potvrdila skvelú novinku! (FOTO VNÚTRI)
Úspešná slovenská tenistka Dominika Cibulková sa podelila o svoje tajomstvo. Nečakane prezradila novinku, ktorá prekvapila mnohých. Dominika, to naozaj? Konečne! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde dokonca nájdete aj záber, ktorý potešil mnoho fanúšikov tejto tenistky...

To je ale beťár: Ivan Tásler s milenkou pritvrdili! A čo jeho EX? TAKTO si žije po rozchode, s iným mužom v...


Už o pár týždňov si budú môcť fanúšikovia prečítať pripravovanú knihu s názvom Tenis je môj život. Dominika v nej priblíži svoju tenisovú cestu, ako aj to, čo všetko prežila v živote mimo kurtov. Slovenská tenistka sa dokonca podelila aj s pocitmi na svojom Instagrame. "Ahojte, musím sa vám priznať, že neviem vydržať, aby som sa s vami konečne podelila o informáciu o mojej knihe. Do vydania nám zostáva síce ešte pár týždňov, práve sa robia posledné úpravy, ale ja som strašne šťastná a nedočkavá. Som presvedčená, že úprimnejšia som v nej byť nemohla. Hovorím o svojej tenisovej ceste plnej krásnych úspechov, ťažkých pádov, o tom ako to na kurte vyzerá z môjho pohľadu." vyjadrila svoje nadšenie samotná Dominika.

TOTO sú zábery z jej paláca! Modelka Adriana Sklenaříková si žije v takomto prepychu... Môže byť?

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete aj snímok knihy, ktorú si pre nás Dominika pripravila. Tešíte sa?

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram, archív
Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Konečne to prezradila: Dominika Cibulková nečakane potvrdila skvelú novinku! (FOTO VNÚTRI)Konečne to prezradila: Dominika Cibulková nečakane potvrdila skvelú novinku! (FOTO VNÚTRI)Konečne to prezradila: Dominika Cibulková nečakane potvrdila skvelú novinku! (FOTO VNÚTRI)+14Konečne to prezradila: Dominika Cibulková nečakane potvrdila skvelú novinku! (FOTO VNÚTRI)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac