Konečne vieme pravdu! Lady Gaga a Bradley Cooper: Čoskoro sa im narodí…? (FOTO)

Konečne vieme pravdu! Lady Gaga a Bradley Cooper: Čoskoro sa im narodí…? (FOTO)
Lady Gaga je momentálne pod neustálou paľbou otázok od svojich fanúšikov. Veľmi totiž všetkých zaujíma, či sa jej vzťah s Bradleym Cooperom zmenil po tom, čo si spoločne zahrali vo filme Zrodila sa hviezda. Všetci predsa vieme, ako to medzi nimi iskrilo, a tak je prirodzené, že sa teraz neustále vyskytujú otázniky ohľadom ich, možno aj spoločného, života. Počas natáčania a spievania vyzerali tak autenticky zamilovane, až sa nám nechce veriť, že to celé bolo iba hrané. Dokonca aj ich spoloční priatelia tvrdia, že Bradley a Gaga majú k sebe naozaj veľmi blízko a ich vzťah je skutočne silný a výnimočný. Nedávno sa dokonca objavila i správa o tehotenstve Lady Gagy! Ako to teda je? Čakajú spolu dieťatko? V našej galérii pod článkom sa dozviete odpoveď na túto otázku... Konečne na ňu poznáme odpoveď!

Definitívny koniec! Kráľovská rodina oznámila smutnú správu: Odchádza... Čo sa stalo?

Bradley Cooper sa v podstate len nedávno definitívne rozišiel s modelkou Irinou Shayk. Je známe, že sa šuškalo o tom, že sa rozišli práve kvôli Lady Gage. Nie je to však tak, že by mu Gaga úmyselne chcela zničiť vzťah. Zrejme si len Irina uvedomila, že vzťah medzi Gagou a Bradleym je silnejší a hlbší, ako sa na prvý pohľad zdalo. Teraz sa však objavila ďalšia informácia, ktorá by mohla byť definitívnym dôvodom, prečo Bradley a Gaga majú k sebe tak blízko. Čakajú spolu dieťatko? Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete odpoveď!

Autor: Alexiss
Zdroj foto: Gettyimages

Galéria

Konečne vieme pravdu! Lady Gaga a Bradley Cooper: Čoskoro sa im narodí…? (FOTO)Konečne vieme pravdu! Lady Gaga a Bradley Cooper: Čoskoro sa im narodí…? (FOTO)Konečne vieme pravdu! Lady Gaga a Bradley Cooper: Čoskoro sa im narodí…? (FOTO)+12Konečne vieme pravdu! Lady Gaga a Bradley Cooper: Čoskoro sa im narodí…? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac