Krásna správa na svete, azda najkrajší Ples v opere Cifrovcov! Plus na šaty Verči nezabudneme! 

Krásna správa na svete, azda najkrajší Ples v opere Cifrovcov! Plus na šaty Verči nezabudneme! 
Stačilo tak málo a obľúbený moderátor Matej Cifra roztopil nejedno srdce fanúšika. Podelil sa o TÚTO krásnu informáciu... No verili by ste tomu?

Ples v opere: Tento rok sa môžete tešiť na TIETO slovenské celebrity! Predvedú sa na červenom koberci... (FOTO)


Dvadsiaty ročník dobročinného Plesu v opere sa oficiálne skončil. Kým celá vaša pozornosť bude venovaná tomuto ročníku, poďme si ešte rýchlo zaspomínať na ten minuloročný. Viete v čom bol výnimočný? Cifrovci majú hneď jeden dôvod. Len nedávno sa úspešný spíker Sajfa podelil s fanúšikmi na Instagrame o sladké tajomstvo. O tajomstvo, kedy sa dozvedel o tehotenstve svojej nádhernej manželky Veroniky. "Asi dva dni pred touto foto sme zistili, že Verča je tehotná". Jedná sa o snímku z Plesu v opere, ktorý sa konal 12. 1. 2019. Takže na plese už bola aj malinká Sárka, síce ešte len v brušku, ale predsa... Mimochodom, minuloročné šaty Veroniky Cifrovej boli priam dokonalé! Nejeden si ich zamiloval pri pohľade na ne. Páčili sa aj vám? V našej galérii pod článkom nájdete fotografie aj iných rób z minuloročného plesu i tohtoročného...

Autor: Diana
Zdroj foto: archív

Galéria

Krásna správa na svete, azda najkrajší Ples v opere Cifrovcov! Plus na šaty Verči nezabudneme! Krásna správa na svete, azda najkrajší Ples v opere Cifrovcov! Plus na šaty Verči nezabudneme! Krásna správa na svete, azda najkrajší Ples v opere Cifrovcov! Plus na šaty Verči nezabudneme! +24Krásna správa na svete, azda najkrajší Ples v opere Cifrovcov! Plus na šaty Verči nezabudneme! 
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac