Krásou teda naozaj neoplývajú: TOTO je 23 najškaredších žien Hollywoodu!

Krásou teda naozaj neoplývajú: TOTO je 23 najškaredších žien Hollywoodu!
Napriek tomu, že im nebolo nadelenej toľko krásy ako iným hollywoodskym hviezdam, mnohé z nich sú úspešné a publikum ich miluje. Veď, talent predsa nesúvisí s peknou tváričkou, však? Otvorte si našu galériu pod článkom a presvedčte sa, ktoré dámy sa dostali do zoznamu najškaredších žien sveta...

Starnúcej Julii odvaha nechýba: To fakt išla do tejto farby?

Na prvé miesto sa dostala do značnej miery preceňovaná herečka Sarah Jessica Parker, ktorá neohuruje ani veľkolepým hereckým talentom. Aj keď bola pred rokmi označená za najkrajšiu ženu sveta, mnohí by jej tento titul najradšej odobrali. Chýba jej vraj nielen ženskosť, ale ani črty tváre nemá práve najkrajšie, sú skôr príliš ostré a mužské.

Veď vôbec nie sú škaredé: 20 celebrít, ktoré stále nedokážu prijať sami seba

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebrity, ktoré sa dostali do zoznamu najškaredších žien na svete. Súhlasíte?

Autor: Lexy
Zdroj foto: Gettyimages


SUPER TEST! Viete, aká dobrá ste v posteli?
Otestuj sa

Galéria

Krásou teda naozaj neoplývajú: TOTO je 23 najškaredších žien Hollywoodu!Krásou teda naozaj neoplývajú: TOTO je 23 najškaredších žien Hollywoodu!Krásou teda naozaj neoplývajú: TOTO je 23 najškaredších žien Hollywoodu!+20Krásou teda naozaj neoplývajú: TOTO je 23 najškaredších žien Hollywoodu!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac