Ktorú časť tela si umývate ako prvú? Veľa to o vás prezradí...

Ktorú časť tela si umývate ako prvú? Veľa to o vás prezradí...
Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo si niektorú časť svojho tela umývate ako prvú? Že nie? Ak si myslíte, že je to úplne jedno, mýlite sa. Možno to znie prekvapivo, ale údajne to o vás dokáže veľa prezradiť. Na úvod stačí, ak odpoviete na jednoduchú, už spomínanú otázku: „Ktorú časť svojho tela si pri sprchovaní umývate ako prvú?"

Ak si najprv umývate tvár...
Ak je práve tvár tou časťou tela, ktorú si dôkladne umyjete ako prvú, záleží vám na tom, aby vás bolo vidieť a počuť. Trápi vás, keď vás prehliadajú, a preto chcete mať všetkých päť zmyslov vyostrených. Preto začínate hygienu umytím očí, uší, nosa, úst a pokožky tváre. Záleží vám na tom, aby si druhí na vás všimli ako prvú vec tvár. Obávate sa ako vás vnímajú iní, čo si o vás myslia, ako o vás zmýšľajú. Chcete, aby vaša tvár vyžarovala sviežosť, čistotu, dobrú náladu. Ste typ človeka, ktorý sa snaží byť srdečný, úprimný, kamarátsky. Vo vzťahu sa vždy snažíte svoju polovičku potešiť, rozmaznávate ju a robíte všetko preto, aby bol človek po vašom boku šťastný.

Dokonalé celebrity sú len obyčajný blud: TAKTO nás zavádzajú na titulkách

Ak preferujete nohy...
Človek, ktorý začína hygienu tela umývaním nôh, býva zdržanlivý a pokorný. V hlave má veľa nápadov, ale ťažšie sa rozhoduje, ktoré uprednostní. Možno by ste radi zariskovali, ale bojíte sa neúspechu. Potrebujete stáť na zemi pevne, na oboch nohách. Všetko musí mať svoj plán a scenár.

Ak je to podpazušie...
Zameriavate sa pri sprchovaní na podpazušie? S najväčšou pravdepodobnosťou ste v sociálnych kruhoch obľúbená, hodnotia vás ako spoľahlivého a dôveryhodného človeka. Nebojíte sa zodpovednosti, ste pracovitá, nikdy neodmietnete poskytnúť pomoc. Musíte si dať však pozor na to, aby vás druhí ľudia nezneužívali. Preto občas trénujte ako povedať „nie."

Buďte opatrní: V sprche by ste nikdy nemali...

Ak si ako prvé umyjete intímne miesta...
Ľudia, ktorí si ako prvé umývajú intímne partie, majú o sebe veľmi vysokú mienku. Zároveň sú sexuálne aktívni a sú radi, ak im opačné pohlavie venuje dostatočnú pozornosť. Ľudí si však držia od tela a sami sa rozhodujú, koho si pustia k sebe bližšie.

Ak uprednostňujete hruď a prsia...
Ak ste si uvedomili, že si najprv umyjete hrudník, ste človek, ktorý cíti vnútornú istotu a pohodlie vo vlastnej koži. Ste praktická a pragmatická, zbytočne veci nekomplikujete. Nestrácate čas nečinnosťou, ste priamočiara, idete rovno na vec. Ste odhodlaným typom človeka, máte rada nezávislosť a ľudia vás za to obdivujú. Hovoríte priamo a na rovinu, veci sa snažíte vždy dotiahnuť do konca. Patríte k veľmi spoľahlivým partnerom, ktorí sú verní. To isté, samozrejme, vyžadujete aj od človeka, s ktorým žijete.

Ochlpenie "tam dole": TOTO si o ňom myslia známe tváre

Ak sú prvé vlasy...
Ak si v sprche najprv umývate vlasy, ste osoba, ktorá má rada disciplínu a poriadok. Najvrchnejšia časť tela vo všeobecnosti symbolizuje silu a jej uprednostnenie pred všetkými inými časťami tela znamená, že si dôverujete, máte rada prehľad o veciach a praktickosť. Máte rada presnosť, dochvíľnosť, čas je pre vás dôležitá veličina.

Ťažko sa tomu verí: Pred 50timi rokmi bolo pre chlapov atraktívne...

Ak zvíťazia ramená a krk...
Najpracovitejší ľudia si najprv umyjú krk a oblasť pliec. Ramená sú symbolom zaťaženia a prenášania bremien, preto ich prvoradé umytie prezrádza, že sa potrebujete oslobodiť od bremena, ktoré vás ťaží. Ste typ človeka, ktorý veľa v živote unesie, nesťažuje sa, žije v stereotype. Šija je miestom, ktoré je stredobodom pozornosti, a práve toto je potreba, ktorú majú ľudia, keď si ju umývajú prvú - byť stredobodom pozornosti. Za každých okolností sa snažia upriamiť pozornosť predovšetkým na svoju osobu.

Autor: Radomír
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac