Kultrelax Čože?! Vedeli ste o tom? TÍTO herci a herečky neznášali role, v ktorých sme ich milovali!

NEW YORK, NY - MAY 16:  Daniel Radcliffe attends the Turner Upfront 2018 arrivals on the red carpet at The Theater at Madison Square Garden on May 16, 2018 in New York City. 376263  (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for Turner)
ZDROJ: Dimitrios Kambouris

Sú filmové postavy, ktoré hoci sú fiktívne, doslova nám vlezú pod kožu. Dokonca sú tak kultové, že si ich diváci stotožnia so samotným postavou. No a to nie je každému príjemné. Ide však len jeden z mnohých dôvodov, prečo mnohí herci ľutujú aj svoje veľké úlohy.

Ocitnúť sa kde si v bezvýznamnej úlohe, ktorá si ledva nájde svoje miesto v titulkoch nebude nikomu ležať v žalúdku. Lenže sú úlohy, ktoré povesť herca raz a navždy poznačia. No a vtedy sa do svojej úlohy zamilujú aj sami, alebo do konca života preklínajú chvíľu, keď na ňu kývli. Hoci svet ich práve kvôli nej miluje.

Robert Pattinson
Robert Pattinson
Zdroj: BrunoPress

Nikto nemôže pochybovať o tom, že film Twilight bol pre neho skokanským mostíkom medzi hollywoodske celebrity. Za to je vďačný, ale radšej by si vybral iný vstup do veľkého sveta filmového plátna. „Čím dlhšie som čítal scenár, tým viac som moju postavu a jej charakter neznášal. To nie som ja,“ vyjadril sa na adresu temného upíra.

#WANDASK