Popularita cashbackových portálov za posledné roky stále rastie. Asi najznámejší z nich, ktorý pôsobí okrem Slovenska aj v Českej republike, v Maďarsku, v Poľsku a ďalších krajinách je Tipli. Poďme sa spoločne pozrieť na všetky výhody, ktoré Tipli ponúka.

Cashback

Čo to vlastne je cashback a ako ho môžete využívať? Čo preto spraviť? Je to naozaj také jednoduché? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky sa dozviete v ďalších riadkoch. Cashback, alebo inak povedané peniaze naspäť predstavujú jedinečnú príležitosť ako šetriť pri online nakupovaní. Pre jeho využívanie sa stačí zaregistrovať na cashbackovom portáli, akým je napríklad Tipli. Vytvorenie účtu je v tomto prípade bezplatné a nezaberie vám viac ako 2 minútky času. Následne vám už nič nebráni získavať peniaze z nákupov naspäť. Celý proces je skutočne jednoduchý. Stačí si vybrať váš obľúbený eshop z ponuky partnerských internetových obchodov a dokončiť v ňom nákup, presne tak, ako zvyčajne. Keď sa prekliknete späť na Tipli, tak zbadáte hodnotu cashbacku, ktorý sa vám vrátil.

Ako Tipli funguje

Princíp fungovania je jednoduchý. Tipli uzavrie zmluvu o spolupráci s partnerským obchodom, kde určite radi nakupujete. Ak teda vy ako zákazník nakúpite v partnerskom obchode cez Tipli, tak Tipli dostane províziu. S ňou sa s vami spravodlivo a férovo rozdelí. Polovicu si nechá Tipli za sprostredkovanie služieb a vždy aktuálny servis. Druhá polovica je vaša odmena, alebo inak povedané cashback. Systém je plne transparentný a výhodný pre všetky zúčastnané strany. Jedinou podmienkou využívania cashbacku je registrácia, ktorá je však bezplatná a zaberie vám minimum času.

Viac ako len cashback

Tipli je však omnoho viac ako len cashbackový portál. Nájdete tu viac ako 600 partnerských obchodov, kde viete vďaka Tipli pravidelne šetriť. Nezáleží na tom, či hľadáte nové oblečenie z internetového obchodu Sinsay, alebo elektroniku z jednotky na trhu, ktorým je Alza.sk. Práve tu môžete využiť rôzne zľavové kódy a zľavové kupóny. Tipli vám však ešte stále vie ponúknuť omnoho viac. Nájdetu tu aj vždy aktuálne akčné letáky z vašich obľúbených predajní. Prezrite si napríklad Lidl leták z pohodlia vášho domova a jednoducho objavte všetky aktuálne zľavy a akcie. Nikdy to nebolo jednoduchšie! Tipli s výhodami stále nekončí. Nájdete tu aj pravidelne aktualizované články s množstvo ďalších tipov ako ušetriť pri online nakupovaní. Samozrejme sú k dispozícii bezplatne.