Kvalitná masturbácia: Vyskúšajte pár šteklivých pohybov

Kvalitná masturbácia: Vyskúšajte pár šteklivých pohybov
Znie to možno až neuveriteľne, no aj vlastné uspokojovanie sa môže dostať do stereotypu a všednej rutiny. A pritom stačí pomerne málo na to, aby ste z tejto aktivity nadobudli potešenie ako kedysi. Stačí, keď k masturbácii budete pristupovať experimentálne a podobne ako k predohre s partnerom. Máme pre vás zopár tipov, vďaka ktorým si to poriadne užijete.

Krúžkovanie
Nájdite si takú pozíciu, aby ste mali dostatok miesta medzi nohami a vaším klitorisom. Ideálne si sadnite do tureckého sedu, prípadne si jednu nohu vystrite. Zapojte váš ukazovák (alebo iný šikovný prst podľa výberu) a začnite „krúžkovať" obrysy okolo klitorisu. Môžete meniť smer (v smere hodinových ručičiek a naopak), zrýchľovať aj spomaľovať, regulujte tlak. Ak sa vám kruhy v tvare písmena O zunujú, pokojne môžete vyskúšať ďalšie písmená z abecedy.

Trenie
Rozohniť sa môžete aj vtedy, ak práve nemáte partnera. Vedeli ste, že byť hore viete byť aj bez neho? Jednoduchý trik spočíva v kresle a čistom uteráku. Ten si rozprestrite cez rameno kresla, obkročte ho čelom ku kreslu a začnite so šúchaním, resp. trením. Je na vás, ako divoko to chcete, či sú vám lepšie pomalšie alebo rýchlejšie pohyby. Budete sa cítiť, ako by ste osedlali divokého býka!Orgazmov je niekoľko: TIETO by mala zažiť každá žena

Záhada spod bruška
Tento jednoduchý krok vám uľahčí cestu k vážnemu orgazmu. Ľahnite si na brucho, nohy si dajte k sebe a vo vytvorenej štrbinke sa črtá priestor na ruku, ktorou si budete stimulovať klitoris. Pysky sa vám budú takisto trieť tak, že sa budete zadočkom a bokmi pohybovať smerom hore a nadol. Poloha je to veľmi príjemná a bonusom k nej je vankúš, do ktorého môžete zaboriť hlavu, keď vykríknete od radosti. Susedia, ani spolubývajúci tak nebudú tušiť, že rozkoš, ktorú práve zažívate, je viac než závidenia hodná.

Autor: Dada


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac