Lásku vám vyznávať nebudú: 5 znamení, ktoré si nechávajú svoje city pre seba

Lásku vám vyznávať nebudú: 5 znamení, ktoré si nechávajú svoje city pre seba
Niektoré znamenia zverokruhu vám povedia na rovinu, že vás proste beznádejne milujú a nevedia si pomôcť. Nanešťastie, existujú aj také, ktoré svoje city skrývajú a ani za celý svet neprezradia, čo sa odohráva v ich vnútri. V našej galérii pod článkom nájdete všetkých takýchto expertov. Ste medzi nimi?

Máte sa čoho báť! TIETO znamenia vám ublížia bez výčitiek svedomia

Panna
Nikdy neviete, na čom u nej ste. Či je človek, narodený v znamení Panny, zamilovaný alebo nie, stále sa bude správať racionálne a nedovolí, aby na ňom boli poznať nejaké emócie. Otvorí sa vám až potom, keď nadobudne presvedčenie, že sa vám dá dôverovať a že naozaj stojíte za to. A dávajte si pozor, aby ste Pannu nezranili, lebo potom sú vaše šance nadobro stratené.

Dokážete viesť ľudí? TOTO sú vaše líderské schopnosti podľa zverokruhu

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie znamenia zverokruhu, ktoré držia svoje city v sebe a neprejavia sa.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Lásku vám vyznávať nebudú: 5 znamení, ktoré si nechávajú svoje city pre seba  Lásku vám vyznávať nebudú: 5 znamení, ktoré si nechávajú svoje city pre seba  Lásku vám vyznávať nebudú: 5 znamení, ktoré si nechávajú svoje city pre seba  Lásku vám vyznávať nebudú: 5 znamení, ktoré si nechávajú svoje city pre seba
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac