Lesk či rúž?

Lesk či rúž?

Aj vám sa občas stane, že sa v drogérii alebo parfumérii jednoducho neviete rozhodnúť, či si vybrať lesk alebo rúž? Pozrite si dobre svoje pery a zamyslite sa nad tým, na aké príležitosti ho chcete najviac využívať.

Dodajte im vlahu
V prvom rade sa zamerajte na svoje pery. Sú vysušené? Dodajte im vitamínovú bombu v podobe výživného lesku na pery! Nielen, že sa postará o to, aby sa vaše pery opäť dostali do formy, ale zároveň budú na pohľad šťavnaté a lákavé. Ak na lesk naozaj nemáte chuť, zvoľte klasický balzam na pery. Určite sa vyhýbajte klasickým dlhotrvajúcim rúžom – pery by vám ešte viac vysušili.

Napumpujte ich!
Ak práve nemáte pery ako Angelina Jolie a túžite ich troška „napumpovať“, lesk je určite správnou voľbou. Vyberte si číry, ktorý vytvára efekt mokrých pier - ústa sa vám „priberú“ o dve čísla.

Do roboty
Chystáte sa krášliť svoje pery do práce, alebo na konzervatívnu udalosť? Vhodný je matný rúž, ktorý je decentnejší ako lesk. Hlavnou prednosťou rúžu je okrem výraznejšej farby to, že pri správnom nanesení vydrží na perách o dosť dlhšie ako lesk.

Na večer
Ak sa chystáte večer do klubu, nezabudnite si prihodiť do tašky aj lesk, rozhodne neoľutujete – tentorkát stavte na taký, ktorý obsahuje maličké lesklé čiastočky, ktoré odrážajú svetlo. Ak sa chystáte na ples alebo do divadla môžete staviť na odvážny rúž vo výrazných farbách. V tom prípade však nezabudnite stlmiť líčenie očí.

Dva v jednom
Kozmetické firmy pilne pracujú na tom, aby svojim zákazníčkam dodali produkty presne podľa ich chuti. Vďaka nim sa medzi rúžom a leskom nemusíte rozhodovať. Môžete si kúpiť „dva v jednom“ – súčasťou balenia je dlhotrvajúca rúžová zložka, ktorá zaručí vašim perám farbu, a lesk, ktorý im dodá starostlivosť a zabráni ich vysúšaniu.

Jediným nedostatkom týchto produktov je, že vám lesk zväčša vydrží kratšie ako rúž, a nie vždy je možné ho dokúpiť. Môžete ho však nahradiť iným leskom alebo balzamom.

Autor: Liliana


SUPER TEST! Viete, aká dobrá ste v posteli?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac