Lucie Bílá šokovala! So svojím o 20 rokov mladším partnerom sa tešia z... Gratulujeme!

Lucie Bílá šokovala! So svojím o 20 rokov mladším partnerom sa tešia z... Gratulujeme!
Hoci táto 53-ročná umelkyňa má za sebou niekoľko nevydarených vzťahov, zdá sa, že svoje šťastie nakoniec našla v náručí takmer o 20 rokov mladšieho muža... Len nedávno sa pochválili dokonca aj touto novinkou! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete toho viac...

Smutná správa z paláca, to snáď nie! Kráľovskú rodinu nečakane opustila... (FOTO)


Obľúbená česká hudobníčka Lucie Bílá tvorí pár s mladším priateľom Radkom Filipim. Ani ich výrazný vekový rozdiel však prekážku nepredstavuje a slávna Slávica po jeho boku celá žiari. Čo sa týka úspechov, Radek za Luckou nezaostáva. Len nedávno sa tomuto vymakanému svalovcovi podarilo prebojovať na majstrovstvách sveta v ďalekej Brazílii, kde mal predviesť čo dokáže v disciplíne zvanej benchpress. 36-ročný športovec sa postaral o poriadné prekvapenie, stal sa majstrom sveta, celú súťaž vyhral s totálnym prehľadom. ,,Dievčatá, ten môj chlap to vyhral!" so slzami v očiach vykríkla speváčka. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete aj zaujímavé zábery.

V takomto paláci si žije Dominika Cibulková! Jej život skôr pripomína rozprávku... (FOTO)

Autor: Diana
Zdroj foto: archívGaléria

Lucie Bílá šokovala! So svojím o 20 rokov mladším partnerom sa tešia z... Gratulujeme!Lucie Bílá šokovala! So svojím o 20 rokov mladším partnerom sa tešia z... Gratulujeme!Lucie Bílá šokovala! So svojím o 20 rokov mladším partnerom sa tešia z... Gratulujeme!+14Lucie Bílá šokovala! So svojím o 20 rokov mladším partnerom sa tešia z... Gratulujeme!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac