Malý Archie valcuje internet! Môže sa TAKTO neskutočne podobať na svojho otca, princa Harryho?

Malý Archie valcuje internet! Môže sa TAKTO neskutočne podobať na svojho otca, princa Harryho?
Tak táto podoba je neuveriteľná! Je jasné, že každé dieťa sa viac či menej podobá na svojich rodičov. Ale v tomto prípade je podoba otca so synom naozaj neskutočná! Keď Meghan Markle držala malého Archieho na rukách počas stretnutia s arcibiskupom, úplne nám pripomenula zosnulú Dianu, ktorá rovnako tak zase držala princa Harryho, keď bol ešte v Archieho veku. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete porovnanie týchto dvoch fotografií... Neskutočné!

Fúha! Dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta chce byť chlapec! Podporujú ju v tom? Alebo...

Rozkošná fotografia Archieho doslova obletela svet. Nejeden fanúšik kráľovskej rodiny si v tom istom momente všimol, ako veľmi sa Archie podobá na svojho otca. Poukázali tiež na detaily fotografie, ktorá uzrela svetlo sveta len teraz a je na nej Archie, a na detaily fotografie z roku 1985 z kráľovského turné princa Charlesa a Diany v Taliansku. Dokonca by sme mohli povedať, že je problém rozoznať, ktoré dieťa je ktoré! Na oboch majú totiž bábätká jemnučké svetlé vlásky a sladký úsmev. V našej galérii pod článkom nájdete tieto fotografie. Len si ich porovnajte!

Zahodili kráľovskú etiketu! Harry, Meghan a malý Archie sú v Afrike a TAKTO sa tam odviazali...


Autor: Alex
Zdroj foto: Gettyimages


Galéria

Malý Archie valcuje internet! Môže sa TAKTO neskutočne podobať na svojho otca, princa Harryho?Malý Archie valcuje internet! Môže sa TAKTO neskutočne podobať na svojho otca, princa Harryho?Malý Archie valcuje internet! Môže sa TAKTO neskutočne podobať na svojho otca, princa Harryho?+7Malý Archie valcuje internet! Môže sa TAKTO neskutočne podobať na svojho otca, princa Harryho?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac