Mama s dcérou schudli 83 kíl: Pomohlo im TOTO cvičenie

Mama s dcérou schudli 83 kíl: Pomohlo im TOTO cvičenie
Po štíhlej postave túžia naozaj všetci. Najmä pred letom prehodnocujeme svoje telo. Inšpirujte sa dvomi ženami, ktoré sa rozhodli poriadne zmeniť krivky, zbaviť sa kíl a zatočiť s nadváhou. Nechajte sa nahovoriť na tanečný program z roku 1980, ktorý prešiel jemnou modernizáciou. Skúste Jazzercise, dostanete poriadne kardio, a navyše spevníte svaly.

Kde sa vzalo
Jazzercise vytvoril Judi Sheppard Misset v roku 1969. Cvičenie by sa dalo charakterizovať ako kombinácia pilatesu, jógy, kickboxingu, kardia a posilňovania. Najväčší boom zaznamenalo asi v 80-tych rokoch. Výhodou tohto cvičenia je, že ak budete poriadne makať, môžete počas 60-minútovej hodiny spáliť až 800 kalórií. A to nie je málo. Zaujímavosťou je, že sa cvičí na jazzovú hudbu.

Naučte sa raňajkovať: 7 tipov, ktoré vám zaručene pomôžu

Schudnite poriadne
Skúste to ako dve Američanky, mama s dcérou, ktoré trpeli obrovskou nadváhou. Mama Jaime Allison (40 rokov) a dcéra Calista Jean Jones (18 rokov) vďaka tomuto cvičeniu schudli až neuveriteľných 83 kíl. Chudnutie sa nedeje cez noc, aj týmto dámam to trvalo dva roky. S pravidelným cvičením začali v januári 2016. Ide skôr o tanečné hodiny a ak chcete vidieť výsledky, je nutné ho navštevovať aspoň 3-4 krát v týždni po 60 minút.

Hotový zázrak! Obézna matka dvoch detí sa zmenila na sexicu

Čo vám jazzercise prinesie
„Každý si rád zatancuje, vyblázni sa, vybije zo seba stres. Je to zábava a spaľovanie tuku v jednom. Ako bonus vám prinesie aj svaly," hovorí štíhla Allison. „Navyše, cvičenie navštevujeme s mamou a utužil sa náš vzťah, viac sme sa zblížili, keď môžeme niečo robiť spolu," usmieva sa spokojná Callista, ktorá pre svoju nadváhu trpela najmä na škole. Dámy sa motivujú aj tak, že si po tréningoch robia selfie v zrkadlovom štúdiu, na ktorých s odstupom času vidia skvelé výsledky. Fotkami zaplavujú aj svoje sociálne siete.

Chcete mať krajšiu postavu? Úplne stačí, keď prestanete robiť TÚTO jednu vec

Postava nie je len o cvičení
Povedzme si otvorene, pekné telo nie je iba o cvičení. Zdravé jedlo s ním ide ruka v ruke. Ak si dáte po cvičení pekáč buchiet, celá námaha je jednoducho preč. Takže, ak sa už rozhodnete, že idete svoje telo „chystať" do plaviek, zvážte, čo máte na tanieri. Sladkosti vymeňte za ovocie, ide sezóna jahôd, malín, čučoriedok, zbavte sa kysnutého pečiva a radšej jedzte viac zeleniny a kvalitného mäsa. Odmenou vám budú dokonalejšie krivky.

Nečakajte, že zázraky sa stanú po týždni a vy sa zobudíte s kockami na bruchu. Tie už túto sezónu nestihnete, aj keby ste teraz začali. Majte na pamäti, že aj malé zmeny sú krokom k tým veľkým. Aby vám to išlo lepšie, nájdite si aj vy parťáčku. Ako hovorí Allison: „Sme tím, pomáhame si a udržiavame sa navzájom. Sme jedna pre druhú inšpiráciou."

Autor: Jane
Zdroj foto: Instagram.com/jmegetsfit4life


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa

Galéria

Mama s dcérou schudli 83 kíl: Pomohlo im TOTO cvičenie Mama s dcérou schudli 83 kíl: Pomohlo im TOTO cvičenie Mama s dcérou schudli 83 kíl: Pomohlo im TOTO cvičenie +7Mama s dcérou schudli 83 kíl: Pomohlo im TOTO cvičenie
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac