Manželský prieskum, alebo čo manželky priznali?

Manželský prieskum, alebo čo manželky priznali?

Po niekoľkých rokoch manželstva to už zďaleka nie je také, ako na začiatku. Aj keď ste si ako čerstvá novomanželka mysleli, že svojho drahého časom zmeníte, pravdepodobne ste sa len navzájom prispôsobili. Ste so svojím vzťahom a manželom spokojná?

Nedávno prebehol rozsiahly internetový prieskum, ktorého sa zúčastnilo viac než tisíc manželiek. Odpovedali na rôzne otázky týkajúce sa  ich manželstva a spokojnosti so vzťahom. Mnohí muži by asi boli prekvapení...

Na výzore záleží
Koľko miliónov mužov po celom svete si robí starosti s ubúdajúcimi vlasmi na hlave? Koľkými, často krát smiešnymi pokusmi sa snažia zakryť svoju plešinu? A povedzme si úprimne, koľkí muži usilovne roky pracujú na tom, aby si vypracovali poriadne pivné brucho? Keby si ženy mali vybrať medzi plešatým manželom a tým s bruchom, zvolilo by si až 60 percent z nich toho s plešinou.

Na otázku či by si radšej vybrali muža oslnivo krásneho, alebo neuveriteľne múdreho, odpovedalo 79 percent žien jednoznačne, že uprednostnia toho múdreho.

Koho pod strechu?
Keby jedného dňa nastala tá nemilá situácia, že by bolo nutné sa presťahovať pod jednu strechu s rodičmi, väčšina žien by chcela bývať práve s tými svojimi. Len tridsať percent manželiek by volilo radšej bývanie so svokrovcami.

Sex a iné príjemné veci
Zdá sa, že manželia v niektorých veciach majú ešte určité nedostatky. Ak by si ich manželky mali vybrať medzi masážou od profesionála, alebo od manžela, až 59 percent, by radšej chcelo na masáž odborníka. Dôvod? Majú pocit, že ich polovičky nie sú dostatočne citlivé. Pravdepodobne by bolo dobré ich zapísať do masérskeho kurzu.

Kedy by si ženy priali mať sex? Večer pred spaním, alebo hneď ráno po zobudení? Začínať deň sexom by chcelo len 32 percent žien. Ostané by volili sex večer pred spaním, pričom potom by mohli pokojne zaspať v náručí svojho milovaného. Okrem iného vysvitlo, že poloha hore, je obľúbenejšia, a keď dôjde na neveru, tak by manželky boli radšej neverné, než by sa nechali podvádzať.

Podľa prieskumu si väčšina žien myslí, že by bolo dobré mať doma radšej zručného muža, ktorý dokáže veci opraviť, ako dobrého kuchára, tiež by rady dostali od manžela napríklad pekný prsteň.

Ach, tá pamäť!
Viac manželov si pamätá výročia (že by kvôli dátumu vyrytému na obrúčke?), a skôr sa stane, že zabudnú na manželkine narodeniny. Ženy sa tiež vyjadrili, že by si želali zo strany manželov viac pozornosti, komunikácie, a že by im vôbec nevadilo, keby muž trávil viac času doma.

Sedí to aj na vaše manželstvo, alebo by ste volili úplne opačne ako väčšina žien?

Autor: Alfa


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac