Princ Harry a Meghan ho neustále iba skrývajú: Čo sa deje s malým Archiem?

Princ Harry a Meghan ho neustále iba skrývajú: Čo sa deje s malým Archiem?
Odvtedy, čo malý Archie uzrel svetlo sveta, ubehli už viac ako tri mesiace. A keďže my, obyčajní smrteľníci, stále bažíme po novinkách, radi by sme vedeli, ako sa mu darí. Zozbierali sme preto pre vás tie najnovšie správy ohľadom kráľovského bábätka. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie fotky malého Archieho...

Sú katastrofálne: TOTO sú herečky, ktoré zúfalo potrebujú hodiny herectva!

Bude mať súrodenca
A pravdepodobne iba jedného. Aspoň tak sa pred nedávnom vyjadril princ Harry. Údajne sa s Meghan rozprávali a prišli k záveru, že niekedy v budúcnosti by chceli ešte jedného potomka. O žiadnych ďalších reč nebola. Iba dvomi deťmi tak chcú ochrániť životné prostredie. A keďže Meghan má čerstvých 38 rokov, je zrejmé, že sa so svojím druhým potomkom poponáhľajú.

Rodičia ho skrývajú
Stačili by prsty jednej ruky, aby sme spočítali, koľkokrát vojvodcovskí rodičia svoje dieťatko ukázali verejnosti. Vlastne, aj keď ho ukázali, tak ho neukázali. Aspoň časť tváričky Archieho Harrisona bola vždy zakrytá. Odborníci si to vysvetľujú tým, že rodičia si prajú zachovať si súkromie, a tak nám nezostáva nič iné, iba naďalej hádať, či má ich synček tmavé alebo ryšavé vlásky, bledšiu či tmavšiu pokožku.

Princ William je poriadne rozzúrený: Ochranka paláca zlyhala a násilník sa dostal až k jeho deťom!

Archie Harry bude vyrastať v súkromí
Tak sa jeho rodičia rozhodli. Chcú mu dopriať detstvo v pokoji a mimo kamier a paparazzov. Kráľovná túto ich požiadavku zobrala na vedomie a poradila Meghan, aby sa jej neoficiálnou mentorkou v tejto záležitosti stala grófka Sophie Wessex.

Krstiny bez prítomnosti prababky
Začiatkom júla 2019 bol malý Archie pokrstený v kaplnke Windsorského zámku, kde bol v roku 1984 pokrstený aj jeho otec Harry. Ceremónia bola súkromná a silno utajená. Svedčia o nej iba fotografie na oficiálnom instagramovom profile rodiny. A konečne bola odhalená i tvárička dieťatka. Slávnostného obradu sa zúčastnili - Archieho babka Doria Ragland, strýko William s manželkou Katy, dedko princ Charles s manželkou Camillou a pratety, sestry zosnulej Lady Diany, Sarah McCorquadale a Jane Fellowes. Archieho prababka, kráľovná Alžbeta II., sa obradu nezúčastnila, nakoľko mala pracovné povinnosti, ku ktorým sa zaviazala ešte pred narodením bábätka.

Neuveríte! Ktoré známe tváre v skutočnom živote niekoho chladnokrvne či neúmyslene ZABILI?

Nie je žiadny princ
Áno, Archie fakt nedostal titul princ. Aj keď je siedmy v poradí na trón a jeho bratranci princami sú, on nie je. Namiesto toho sa mu ušiel titul „master", čo si môžeme vysvetliť ako „mladý pán", „kapitán", „majster". Ak by ale v neskoršom veku veľmi túžil po titule princ, pokojne oň môže požiadať.V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotky malého Archieho...

Autor: Lexy
Zdroj foto: Gettyimages


Galéria

Princ Harry a Meghan ho neustále iba skrývajú: Čo sa deje s malým Archiem?Princ Harry a Meghan ho neustále iba skrývajú: Čo sa deje s malým Archiem?Princ Harry a Meghan ho neustále iba skrývajú: Čo sa deje s malým Archiem?+5Princ Harry a Meghan ho neustále iba skrývajú: Čo sa deje s malým Archiem?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac